Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92557 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win 2000 - zakładanie kont lokalnych z wiersza poleceń - problem... , Chrisu 25/11/08 09:57
Założyłem na kompach kilka kont za pomocą:

net user uzytkownik haslo /passwordchg:no /add

Później dodałem kiedy mogą się logować:

net user uzytkownik /times:Wt,Sr,Pt,08:00-17:00

A teraz mam problem. Minął czas ważności hasła. Użytkownicy oczywiście nie mogą go zmienić i teraz muszę logować się na każdy komputer, zmieniać "okienkowo" hasła i ustawiać że hasło nigdy nie wygasa. Dlaczego okienkowo zmieniam hasło? Bo po w/w sposobie zakładania kont mam wszystkie "ptaszki" nieaktywne. Tzn, są szare pola przy każdej opcji...

Tak zastanawiam się co wpisać w wierszu poleceń, żeby jednym batem, znów wszystko naprawić...
Zastanawiałem się nad expires, ale to dotyczy konta nie hasła (przynajmiej u MSa tak piszą)...

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. Czemu tylko Nigeryjczycy się w to bawili? , kubazzz 25/11/08 09:57
    http://www.tvn24.pl/...mi-oszustami,wiadomosc.html

    Swoją drogą widać o co dokładnie chodziło i jak proste to było:))

    SM-S908

  2. się błąd w skrypcie zrobił:D , kubazzz 25/11/08 09:58
    hehehe dobry numer.

    SM-S908

    1. hehe , Chrisu 25/11/08 10:02
      jak nacisnąłem umieść posta, to zdziwiłem się dlaczego Twój post jest przed moim skoro dopiero nacisnąłem to co nacisnąłem ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. Hehe. , gigas! 25/11/08 10:05
    Tylko dlaczego takie fajne momenty zawsze sa udzialem kubazzza :(

    Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

    1. jak to zawsze?? , Chrisu 25/11/08 10:08
      a ja to co - hę?

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. Gdyby , gigas! 25/11/08 10:21
        nie kubazzz, to mialbys szanse na odpowiedz w interesujacym Cie temacie. A tak to guzik :)

        Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

    2. gorzej jak , Chrisu 25/11/08 10:09
      zaraz pojawi się "pojawił się błąd w skrypcie, administrator już..." i przez 2 tygodnie TPC nie będzie :P

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. hmm , Mademan 25/11/08 10:25
    czyżby TPC error ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL