Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112897 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wow, ladowarka , Deus ex machine 30/11/08 15:48
http://www.youtube.com/...N8Ts&feature=related

,)))))))

"Uti non Abuti"

  1. Dziwne ? , grattz 30/11/08 16:35
    Ja cały dom mam podpięty do jednego banana.

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  2. u mnie , ViS 30/11/08 16:40
    ładowanie w ten sam sposób komórki (usb->sony ericson) nie działa :/ chyba fake

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. LOL , Remek 30/11/08 16:46
      Nie mów, że sprawdzałeś. Ale polewka..

      1. huh , ViS 30/11/08 16:54
        pewnie tylko z PSP działa :/

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. Popełniłeś błąd na samym początku. , Dygnitarz 30/11/08 18:16
          Użyłeś banana pastewnego, normalnych w Europie niestety nie dostaniesz. Dodatkowo telefony komórkowe wymagają prądu o natężeniu większym, niż PSP. Rada jest jedna - kup cztery cytryny (SE K700 i wyższe wymagają przynajmniej pięciu), połącz je szeregowo miedzianym drutem (najlepiej fi 0,5) i podłącz gniazdko USB. Pamiętaj, czerwony przewód to zasilanie, a czarny - masa.

          Kiedy zrobisz już ekologiczny zasilacz, zabierz się za podłączenie przewodów danych (zielony i biały) z gniazdka USB do wcześniej przygotowanego banana. Po podłączeniu telefonu do gniazdka banan powinien automatycznie wykryć urządzenie i zainstalować sterowniki. W rzadkich przypadkach drivery trzeba 'zapodać' ręcznie (z dyskietki). Montaż FDD to już wyższa szkoła jazdy, ale o tym w następnym odcinku

           

  3. mialem stare banany , Dhoine 30/11/08 16:58
    z promocji w Biedronce - i naladowalo mi PSP tylko do 73%. Lipa :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL