Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28130 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ciekawy sposób ukarania złodzieja zdjeć na Allegro :-) , Doczu 1/12/08 09:53
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=450095215

  1. Przespales , Ament 1/12/08 09:59
    weekend?

    I
    -AMENT-
    I

    1. no i ... ? , Doczu 1/12/08 10:07
      Nie widze tematu z tym linkiem a wszystkich tematów nie czytuję
      Podrzuć linka to może jeszcze coś ciekawego ominąłem :-)

      1. nie widzisz? , Matti 1/12/08 10:37
        to idź do lekarza, od oczu;) http://twojepc.pl/boardPytanie138508.htm

        1. dostrzegasz róznicę miedzy tematem a odpowiedzią ? , Doczu 1/12/08 10:39
          Chyba nie bardzo.
          To co - idziesz ze mną ? :)

          1. dostrzegam , Matti 1/12/08 10:48
            ale wyszukiwarka szuka i tu, i tu, także nie jesteś usprawiedliwiony.

      2. Przyznaj , Ament 1/12/08 10:41
        ze golisz faje i bedzie OK:)

        I
        -AMENT-
        I

  2. Doczu goli fajeeee!!!! , gigas! 1/12/08 11:19
    Sialala.

    Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

    1. i klaszcze u Rubika :-) , Doczu 1/12/08 11:44
      123

      1. i krzywo sika , Dabrow 1/12/08 14:06
        dla rymu (-;

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

        1. ??? , Barts_706 1/12/08 14:38
          Znaczy jak Doczu sika prosto, to dla prozy?

          _______________________________

          http://jawnesny.pl

      2. hmm , akustyk 1/12/08 15:16
        typowa Polska... byle drobny konflikt, nawet wirtualny, a bluzgi i kalumnie najwyzszego kalibru ida.

        nie no... ja rozumiem, ze mozna faje golic. OK, prywatna decyzja. no ale zeby tak od razu z Rubikiem wyskakiwac...

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. Wiesz, , gigas! 1/12/08 15:21
          to jest tzw. samobluzg, powszechnie tolerowany w tym kaprawym kraju :)

          Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

          1. hmm , akustyk 1/12/08 15:55
            no ale to jeszcze nie tlumaczy siegania po az takie kalumnie... :)

            http://akustyk.magma-net.pl

    2. sam pewnie golisz , kubazzz 1/12/08 21:30
      jak większość... laski wolą gładkość, poza tym ogolona faja wygląda na większą. więc jak nie golisz to albo jesteś gejem, albo zoofilem (wiadomo, futerko), albo Twoja dziewczyna to ffdshow video decoder output :P

      SM-S908

      1. buahahaha.... , XCLONE 2/12/08 16:22
        kubaz.. pod dłuuuuugim czasie rozjebał mnie twój post... :D
        ostatnio byłeś jakiś...... z d*py.... ;)

        --
        Pozdr.
        Artur S.

        The World HAS Changed..
        :P

  3. Hah , Thradya 1/12/08 22:48
    byś się zdziwił z tą "większością" ;O

    1. grargh , Thradya 1/12/08 22:48
      pod Kubą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL