Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28245 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Możecei sie zalogowac do mBanku ? , Doczu 1/12/08 15:40
Ja juz od przynajmniej 4 godzin mam komunikat:
"Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do internetowego serwisu transakcyjnego.
Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa po upływie 10 minut. Jeśli pozostaniesz na tej stronie, Twoja przeglądarka automatycznie wyświetli formatkę do logowania po upływie 10 minut, pod warunkiem, że logowanie będzie możliwe.
Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość zalogowania serdecznie przepraszamy."

  1. ciężko, ale się udaje , chris01 1/12/08 15:43
    chwilami tak jak piszesz,ale można trafić że się da, tylko strasznie wolno działa im serwer dzisiaj.

    Krzysztof

  2. Próbuje już pół dnia i nie mogę. , jaz 1/12/08 15:45
    komunikat jak u ciebie.

  3. na forum mbanku , yolek 1/12/08 15:56
    pisza ze od rana tak jest i ja to potwierdzam...

    ...::: GG#: 794008 :::...

  4. ok dzieki za info. , Doczu 1/12/08 16:02
    123

  5. hmm... , Jaskier 1/12/08 16:11
    taki komunikat widziałem już w piątek.
    Dzisiaj logowanie bez żadnych problemów - ale było to gdzieś koło 10.

  6. kupowalem przed 4 godzinami , Grocal 1/12/08 16:23
    cos online i logowanie szlo jak krew z nosa... ale przeszlo.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  7. już dziala u mnie , Doczu 1/12/08 16:27
    123

  8. Pół godziny czekania, , Dygnitarz 1/12/08 16:28
    ale udało mi się zalogować i wykonać kilka przelewów.

     

  9. podaj mi , Meteor 1/12/08 17:21
    login i haslo, to zobacze hyhy....

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  10. puszczałem duży przelew , DmK 1/12/08 17:28
    i pewnie system się przywiesił...

  11. U mnie w tej chwili , stas 1/12/08 18:01
    przez Operę działa
    przez IE również działa
    przez Firefoxa nie działa

  12. ... , kodix13 1/12/08 18:08
    już działa...mieli jakąś przerwe...

  13. Podobno GG działa , Remek 1/12/08 18:12
    ...

    1. A potwierdzam :-) , Doczu 1/12/08 19:01
      U mnie działa :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL