Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28216 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Angielski] Egzamin GRE w Warszawie - zna się ktoś? , Padawan 1/12/08 15:52
Zdawał ktoś, mógłby mi przybliżyć na czym to polega? Kiedy można przystąpić? Za adres jakiejś strony www też będę wdzięczny, nie mogę nic znaleźć, żadnej polskiej strony...

  1. Co do definicji... , Remek 1/12/08 18:17
    http://www.pso-usa.org/...ktoranckie.htm#pytanie26

    Ponoć tylko w USA się go zdaje (podaję za stroną: http://www.jezyki.net.pl/egzaminy.htm).

    A może spytać u nich: http://toeic-toefl.egzaminy.studentnews.pl/...=174

    To google takie trudne nie jest :)

    1. Dzięki , Padawan 1/12/08 18:24
      bo ja znalazłem samemu tylko ostatnią... No i nadal czekam, że mi ktoś z FPP opisze.

  2. a po kiego Ci polska strona? :) , Kenny 2/12/08 07:43
    na oficjalnej stronie wszystko jest
    http://www.ets.org/...4010VgnVCM10000022f95190RCRD
    Wawa, Centrum Doskonalenia Nauczycieli - najblizszy April 4, 2009. Gdzie i do kiedy trzeba wplacic juz mie sie nie chcialo za Ciebie szukac :)

    Poza tym 'przyblizyc i na czym polega'...? A prosze:
    http://www.greguide.com/index.html
    http://www.testprepreview.com/gre_practice.htm
    http://en.wikipedia.org/...uate_Record_Examination
    Kolejnosc nieprzypadkowa.

    Jesli nie zdaje za Ciebie rosomak, to cienko to widze :p

    .:Pozdrowienia:.

    1. Dzięki dzięki :) , Padawan 2/12/08 16:14
      Dobra następnym razem użyję mocy Google.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL