Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52016 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki grzejnik olejowy lub konwekcyjny ? , Fantomas 6/12/08 00:10
ma to ogrzac pomieszczenie jakies 60m2 , ale grunt aby wokol mojego biurka bylo cieplo :)
ze wzgledow bezpieczenstwa termowentylatorki w stylu farelki odpadaja ..

co byscie polecili ?
moze jakies konkretne modele ?

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. s.w , PaszkfiL 6/12/08 09:53
    jako że szukam czegoś do dogrzewania mieszkania ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Olejowy sobie chwalę , Pandora 6/12/08 10:55
    ma dużą pojemność cieplną, więc nie stygnie szybko. Jest niewielki, ale bardzo wydajny. Z tym, że ogrzewa jakieś 25m kw. Przy 60m kw. to pewnie ogrzeje tylko lokalnie - okolice biurka właśnie.

    Chcesz zobaczyć moją puszeczkę?

    1. duza? , Ranx 6/12/08 17:54
      te 2 litry oleju na maxa?

      ja polecam promienniki.
      drozsze ale szybsze i nie grzeja powietrza wiec IMHO oszczedniejsze.
      serio serio

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. Bardzo masz zimno? , ptoki 6/12/08 23:29
    Wysoki sufit?
    Olejowy bedzie mial tendencje do tworzenia komina termicznego czyli po prostu zagrzeje ci powietrze pionowo w gore i pod sufitem.

    Jesli tylko dogrzac to spoko. Ale jesli masz sie nim grzac intensywniej to bedzie bez sensu.

    Farelki dobrej firmy nie sa zle. Jak sie boisz to dokup jakis koc ppoż :) Albo tak jak radza promiennik.

    Olejowy fajny bo bezpieczny ale moze kiepsko grzac.
    Za to termowentylator pilnowany jest w 100% bezpieczny.
    Wystarczy wylaczac jesli nie jestes w pomieszczeniu.

    60m2 to duzo. Rozwaz podzielenie tego na czesci jakims parawanem.

    Bomby gazowej nie polecam ale takowa moze calkiem skutecznie grzac tyle ze mase wilgoci generuje.
    Nie mozesz grzac sie weglem?

    1. jasne , ze moge , Fantomas 7/12/08 15:32
      wegle, tylko klopot bylby z rotflujacymi sie kolegami z pracy :)

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. A to w pracy :) , ptoki 7/12/08 18:57
        to i tak polecam termowentylator. A dodatkowo kalesony. I przepraszam ze w wyborze olejaka nie pomoglem.

  4. mi Ojciec , Piratez 7/12/08 19:07
    zalatwi takie jakby panele grzewcze
    pobieraja znacznie mniej pradu niz standardowe grzejniki a grzeja tak samo jesli nie lepiej

    1. można takowe gdzieś nabyć ? , PaszkfiL 7/12/08 19:53
      i jak to wygląda ? :> jakiś opis dalbyś rade załatwić ? link ? :>

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. hint - promiennik:D , Ranx 7/12/08 20:01
        nie ma porownania do niczego.
        inaczej mowiac nie ma wiele opcji na grzanie:
        konwektory
        termowentyle
        promienniki.
        najlepsze sa kumulacyjne jak sie ma 2 taryfy aleee: trza miec 2 taryfy i kase na kumulacyjnego.

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL