Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19680 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook 2k3 en i polski slownik , AwerS 10/12/08 13:11
Witam zna ktos sposob dogrania polskiego slownika do outluka 2k3 albo posiada tak owy.

AwerS

  1. nie rozumim pytania , samsung 10/12/08 15:14
    przeciesz slownik w outlooku jest zainstalowany razem z wordem. jesli urzywasz worda jako edytora wiadomosci to nie ma problemu. tak myslem.

    1. rotfl , carlosA 10/12/08 15:29
      hahahahahahahahah

      #whatever

    2. :-D , PaszkfiL 10/12/08 17:11
      a czy Ty uŻywasz słownika ? :D

      nie sądze...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    3. a kto powiedzial , AwerS 10/12/08 17:39
      ze mam zainstalowanego worda !!!!!

      AwerS

      1. jak to nie masz? , samsung 10/12/08 19:06
        kazdy ma przecierz.

        1. :)))))))))))))))))) , Agnes 10/12/08 21:43
          Umarłam.

          Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
          Fizyk, a to jego Meta...

  2. Jest sposób , ligand17 10/12/08 17:40
    nazywa się "Proofing Tools" - poszukaj i doinstaluj odpowiedni język (w domyśle - polski).

    1. znalazlem ale tylko do offica a ja mam samego outlooka , AwerS 12/12/08 14:12
      :( wystarczyły by mi same pliki ze słownika polskiego.

      AwerS

      1. He? , ligand17 14/12/08 10:03
        Przecież Outlook to część Office'a. Pliki "Common" i "Shared" są takie same. Będzie działać.

        1. może inaczej , PaszkfiL 14/12/08 16:55
          mamy w pracy licencje na samego outlooka 2003 nie na całego officea ...

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL