Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41293 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Minimalistyczna k. graficzna PCI-E. , michtar 14/12/08 11:56
Punkt wyjścia: Palit 7300GT Sonic 256 DDR3 - taka wystarczy. Szukam alternatyw bo podaż na allegro niska, a w temacie dawno nie byłem. Ma być podobna cenowo (używana, allegro) i wydajnościowo, cicha, nie zużywać dużo prądu. Zasilacz 350 Modecom PFC.
Znam takie:
- niżej 6600GT - podobno się grzeje/hałasuje no i 128 RAM - odpada
- podobne - 7300GT DDR3
- trochę wyżej 7600GT/GS DDR3

Coś jeszcze, czego unikać, olać silent pipe czy nie?
Przy okazji zagiełduję - jeśli ktoś ma coś tego typu to chętnie kupię.

  1. jak Ci sie uda wylapac to 7600 , chris_gd 14/12/08 13:22
    mialem i sobie chwalilem, roznica w cenie do 7300 bedzie raczej marginalna a gdzies ta wydajnosc moze sie przelozyc

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. No byłaby najlepsza, ale , michtar 14/12/08 21:46
      okres przedświąteczny i ceny na Allegro z 4 liter.

  2. gigabyte 8600 , DirT 14/12/08 14:21
    http://www.allegro.pl/...b_pasywne_chlodzenie.html
    cichy i mało prądu bierze, wydajność nawet na niektóre nowe gry wystarczy, poszukaj na allegro pewnie jeszcze coś tańszego znajdziesz

    1. 250% za drogo :-) , michtar 14/12/08 21:38
      Minimalistyczna ma być.

  3. 8400? , ViS 14/12/08 15:59
    tania jak barszcz

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Dziwna jakaś. , michtar 14/12/08 21:44
      Brak na wtórnym i wygląda na gorszą od starego Sonica

      1. no to , ViS 14/12/08 21:55
        jak nie chcesz nic z serii 8 ani 6 to nie wiem o co pytasz ani czego szukasz, sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu.

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  4. Czyli nie ma specjalnie alternatyw. , michtar 15/12/08 11:21
    OK. Pytałem bo nie wiedziałem :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL