Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41241 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odtwarzanie DVD w WMP11. Błąd:/ , Matti 14/12/08 17:23
Myślałem, że WMP da radę odtwarzać DVD (nie chcę już używać PowerDVD, bo nie jest darmowy). Ale po włożeniu jakiejkolwiek płytki z filmem włącza się WMP i wywala komunikat: "Program Windows Media Player nie może odtworzyć dysku wideo DVD. Być może trzeba dostosować ustawienia wyświetlania systemu Windows. W Panelu sterowania otwórz ustawienia wyświetlania, a następnie zmniejsz ustawienia rozdzielczości ekranu i jakości kolorów."

Dlaczego? Dodam, że VLC spokojnie DVD odtwarza, ale jakoś mi ten player nie leży i wolałbym coś innego, tyle że darmowego.

  1. musisz.. , Damian_11 14/12/08 18:07
    miec zainstalowany dekoder DVD---przyklad ---win dvd,power dvd

    ORIGINAL PROFILE

    1. ale powerDVD jest płatny... , Matti 14/12/08 18:09
      j.w.

      1. nie wszystkie... , Damian_11 14/12/08 18:13
        sa platne http://www.elecard.com/download/

        ORIGINAL PROFILE

        1. albo.. , Damian_11 14/12/08 18:14
          sciagnij AllPlayer-a jest bezplatny

          ORIGINAL PROFILE

  2. hmm , bartek_mi 14/12/08 18:10
    VLC

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. hmm , bartek_mi 14/12/08 18:10
      tak to jest jak sie nie czyta do konca ;-)

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. sciagnij, wypakuj, zarejestruj: , zgf1 14/12/08 18:27
    http://rapidshare.com/...24616/AV_Filters.rar.html

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. dzięki wielkie , Matti 14/12/08 18:52
      śmiga:)))

      1. podczas odtwarzania wejdz w menu plik , zgf1 14/12/08 19:12
        i opcje dekodera, zaznacz:
        Use DxVa
        i
        force bob
        Restartnij program...

        Ciesz sie duzo plynniejszym obrazem, wspomaganiem sprzetowym i lepszym deinterlace.

        Leave me alone I know what I'm doing!

  4. swoją drogą , Matti 14/12/08 18:45
    to głupota jest wielka: po co WMP11 pcha się do odtwarzania DVD (nawet ma w opcjach jakieś ustawienia do tego) skoro nie ma kodeka? Bez sęsu - cytując klasyka;)

  5. 123 , resmedia 14/12/08 21:16
    darmowy, legalny kodek FeeDVD
    http://www.softwarepatch.pl/...ec_Instaler_10.html
    darmowy, dobry odtwarzacz (bo odtwarza jako jedyny z testowanych przeze mnie płyty DVD z róznymi kątami widzenia)
    AVS DVD Player
    http://www.programosy.pl/...am,avs-dvd-player.html

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL