Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 49016 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

jest jaki¶ soft do zrzucania screenów lub wideo z fragmentu ekranu. , Jaceqp 15/12/08 17:44
Chodzi o programik, któremu można wskazać/narysować fragment okna, które chcemy cyklicznie zrzucać do plików graficznych lub formatu wideo...

Chodzi np. o zgrywanie prezentacji wykonywania różnych funkji w niektórych programach (niekoniecznie pełnoekranowych). Najlepiej żeby działał globalnie tj. zrzucał wszystko co pojawia się w danym obszarze ekranu.

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. jing , DmK 15/12/08 18:22
    bardzo fajny

    1. używam go do tego samego , DmK 15/12/08 18:51
      do czego Ty potrzebujesz

  2. Camtasia , ligand17 15/12/08 18:25
    SnagIt chyba to potrafi. A jak nie SnagIt, to ten drugi soft od Camtasii.

  3. FastStone Capture , Doczu 15/12/08 18:38
    Darmowy i prosty w obsludze.

    1. z tego co widzę... , Jaceqp 15/12/08 18:50
      ... to raczej shareware.

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

      1. najnowsza wersja owszem, ale... , Doczu 15/12/08 19:09
        ... starsza nie http://www.kinga.jawnet.pl/...etup53(programosy.pl).exe

  4. no niezły niezły, szkoda tylko... , Jaceqp 15/12/08 19:52
    .... że nie ma dorzuconej opcji zrzucania do klipu wideo.

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  5. Wink , b0bik 15/12/08 23:28
    Ostatnio był odpowiedzi± na podobne pytanie na innym forum - ale się jeszcze nim nie bawiłem. Nie mniej jednak słyszałem o nim dużo dobrego.

    b0bik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL