Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64637 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows do serwisu lub na demo , kostek8 18/12/08 21:58
Proszę o podpowiedź, spotkałem się kilkukrotnie z postawionym w sklepach komputerowych systemem windows i komputerach "akwarium" czy wyświetlającymi np. 3d marka. Z tego co się zorientowałem w jednym ze sklepów wykorzystano w tym celu jakąś płytkę serwisową preinstalacyjną windowsa działającą przez określony czas do momentu wprowadzenia kodu użytkownika. Czy korzystanie z windy w ten sposób jest w pełni legalne ? jak legalnie rozwiązać temat "dema" bez inwestycji w windowsa ?
A przy okazji co efektownego możecie zaproponować co przyciąga wzrok i nie wymaga interakcji poza 3dmarkiem z pętlą ?

  1. to będzie tak: , PrzeM 19/12/08 00:02
    - co do Windy - dzwoń na Microlinię do Warszawy i pytaj, po to tam są;
    - co do przyciągania wzroku - wygaszacz z gołymi babami - tyle że Ci klient śliniąc ekran może jednakowoż w interakcję wejść...

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  2. prosta sprawa , Mademan 19/12/08 00:14
    Wystarczy wygaszacz ekranu z rybkami na Linux-ie, wszystko ma darmowe odpowiedniki.
    http://pl.youtube.com/watch?v=pcdCiy4p63U
    albo w googlach: linux aquarium

    1. Winda i Linux pod komp na "demo" , kostek8 19/12/08 08:17
      Pytam bo wczoraj chciałem się do MS dodzwonić i po dłuuugim wiszeniu na słuchawce konsultant odebrał a po pierwszym pytaniu poprosił o chwilę cierpliwości, włączył "muzyczkę" trawającą w nieskończoność i już po połączeniu...

      hmm pomysł ciekawy z Linuxem,
      natomiast czy uda się to wyświetlić w defaultowej rozdziałce monitora powiedzmy 22" bez chrupania. Która dystrybucja będzie do tego idealna tzn: odpalić i zapomnieć ?

  3. legalne , Kraszan 19/12/08 15:25
    jezeli jestes bodajze sprzedawca autoryzowanym przez microsoft, mozesz u nich za iles PLN rocznie wykupic licencje na wszystkie ich produkty, wlasnie do testowania..

    masz takie ladne etui, w nim wszystkie systemy, programy itede i klucze licencyjne, wlasnie po to, by stawiac na serwisie XPka np i testowac, zamiast uzywac nielegalnej kopii

    1. to sie nazywa , PaszkfiL 19/12/08 16:51
      MSDN ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. może wystarczy , resmedia 19/12/08 22:29
    http://www.microsoft.com/...ion/trial/default.mspx
    oraz
    http://www.microsoft.com/...F50&displaylang=en

    desipere est juris gentium

  5. właśnie... , kostek8 20/12/08 00:11
    thx, resmedia-ten drugi link pewnie się przyda ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL