Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70047 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

x-fi i vista? , havranek 21/12/08 14:07
Jak to jest aktualnie ze sterownikami do soundblastera x-fi w windows vista? Zmieniło się coś w ostatnim czasie i działa to w końcu jak powinno? Pamiętam, że był jakiś problem z obsługą tych wszystkich zaawansowanych funkcji, szczególnie EAX-ów. Pytam, bo mam chęć na coś lepszego niż zintegrowana dźwiękówka z Asus P5Q, a Visty 64 nie zamierzam się pozbywać. Szukam czegoś w okolicy 300zł i myślę właśnie o x-fi xtreme music albo o asus xonar dx, z tym że czasem lubię pograć i nie jestem do końca przekonany czy ten ostatni poradzi sobie równie dobrze jak x-fi.

  1. smiga , totto 21/12/08 14:28
    na x-fi fatality az milo

  2. chyba , ViS 21/12/08 15:40
    pomyliłeś x-fi z audigy. Do x-fi sterowniki 'dobre' już są.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. N400 , Skipper 21/12/08 21:47
    Ostatnio pokazała się na TwojePC moja recenzja głośników Creative N400, które mają wbudowaną kartę dźwiękową x-fi. Testowałem an viście i nie było najmniejszych problemów.

  4. głos na konkurenta "kreatynych" kart , Sienki 22/12/08 09:05
    ASUS Xonar DX/XD na PCI-E, jest dostępny w okolicach 300zł. Bezproblemowo śmiga pod Vistą x64, bajecznie prosta instalacja i trwa to moment dosłownie. Po załączeniu pewnej opcji w panelu karty działa EAX 5.0 w grach. Sprawdzałem na szybko w kilku grach i nie było najmniejszego problemu...

    Tutaj masz reckę u konkurencji: http://pclab.pl/art32279.html

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

  5. śmiga, aż miło , exmac 26/12/08 12:07
    Sterowniki "SBXF_PCDRV_LB_2_18_0008" z "17 gru 08" dobre są - wszystkie funkcje działają, jak oczekiwano.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL