Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78730 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kilka pytań o preferencje dotyczące designu stron www , kubazzz 23/12/08 00:22
1. Czy strona powinna być rozciągliwa na szerokość, czy może mieć sztywną? Jaki rozmiar jest w dzisiejszych czasach optymalny?

2. Czy strona powinna być wyśrodkowana w oknie, czy raczej wyrównywana do lewej

3. czy wygląd powinien być taki typowo webdwazero, internetowy, w sensie podkreslone linki, roznej wielkosci tekst, brak justowania, bez duzego nacisku na sklad tekstu, czy racze wszystko idealnie wymierzone, wyrownane itd?

Moje preferencje kiedy tworze strone sa takie:-
1. strona o stalej szerokosci, bo denerwuje mnie kiedy na 1900 pikseli rozjezdza mi sie jakis krotki naglowek

2. strona wysrodkowana, zamiast wyrownana do lewej [dotyczy to glownie stron o stalej szerokosci]

3. wole bardzo uporzadkowany wyglad, Ordnung itp..

Ale poniewaz moje preferencje czesto rozmijaja sie z preferencjami ogolu, stad moje pytanie:)

SM-S908

  1. .:. , Shneider 23/12/08 00:31
    1. staly rozmiar ale sam rozwazam fruwajace divy aby naszerokich ekranach tworzyc dwie kolumny.
    2. srodek i tylko srodek.
    3. 2.0 mi sie nie podoba. klasyka i tyle.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. statystycznie , Grocal 23/12/08 00:37
    Najwiecej dizajnow z jakimi pracowalem to wysrodkowane, fixed-width z ladnymi menu, czcionkami i ten teges.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. o dziwo duzo nowych, nawet profi niby serwisow , kubazzz 23/12/08 00:57
      jest do lewej, i wygląda obrzydliwie. choćby wszystkie twory [prawie wszystkie] o2.pl..

      SM-S908

  3. Hmm... , Rhobaak 23/12/08 12:24
    1. Raczej stały rozmiar, ew. ograniczone skalowanie.
    2. Żadnego lewactwa;)
    3. Web 2.0 tylko w serwisach, gdzie jest to naprawdę użyteczne (last.fm, deviantart, itp.).

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL