Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77777 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lamanie oplatkiem , Deus ex machine 24/12/08 14:35
Trrrachhhh
- niech nam brac (damsko-meska) boardowa nigdy nie zagasnie .)
najlepszego

"Uti non Abuti"

  1. nawet Dawkins obchodzi Swieta , Grocal 24/12/08 14:40
    Tak wiec wszystkiego i Wam najlepszego swiatecznego!

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. bo to akurat pozytywna czesc religii katolickiej :P , MatiZ 24/12/08 18:30
      zbiera sie rodzina, raz do roku sie sprzata, nawpierdziela ile wlezie przysmaków =]

      Meet me after midnight #Farcry

  2. i ja się do zyczonek dołączam , siarenka 24/12/08 14:43
    http://tinyurl.com/zyczenia-od-siarenki

  3. Podziękował , Mademan 24/12/08 14:53
    Ja wam życzę skilla wielkiego, GTA4 śmigającego, transferów grzejących kable i wiatru w żagle ;).

  4. a ja zycze to co najwazniejsze , zgf1 24/12/08 15:40
    szczescia i zdrowia, bo tego za zadne skarby sie nie kupi, zwlaszcza to pierwsze....

    Leave me alone I know what I'm doing!

  5. hmm , bartek_mi 24/12/08 15:48
    wszystkiego naj!

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  6. dlaczam sie do zyczen , Hamihaze 24/12/08 15:56
    http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Hamihaze

  7. Chrup! , Kriomag 24/12/08 23:07
    http://pl.youtube.com/...?v=Cbk980jV7Ao&fmt=18

  8. już po ptakach , JasioWP 27/12/08 02:46
    ale także wszystkiego najlepszego życzy wam Jaś
    a tak wspominając dawne dzieje - ktoś powiedział, że kiedyś będę "zacnym panem JanemWP", mam wrażenie (słuszne?), że jestem coraz bliżej tego statusu

    1. Haha! , Wolf 27/12/08 13:24
      Jasiu, przypomnialem sobie jak kiedys sam pisales o sobie "kiedys bylem trolem, teraz jestem szanowanym boardowiczem" ;]
      Do zacnego JanaWP jeszcze troszke brakuje, ale jest juz o wiele, wiele lepiej :)

      Co tam teraz slychac u Ciebie?

      Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL