Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92288 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Replikacja danych , BogadR 28/12/08 16:45
Czy ktoś zna najlepiej darmowy (domowy) program do replikacji danych miedzy dwoma wolumenami/katalogami?
Chodzi mi o to żeby z automatu robiła mi się kopia pewnych danych w innym miejscu.
Nie musi to działać online, ale np raz na 2h lub np przy wyłączaniu komputera.

  1. .:. , Shneider 28/12/08 16:47
    najzwyklejszy program do kopi zapasowych.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Faktycznie , BogadR 28/12/08 17:42
      o tym zapomniałem, ale to tworzy jeden plik z kopiowana zawartością :/

      1. to napisz sobie , PaszkfiL 28/12/08 17:46
        prostego *.bat'a z poleceniem copy ... i po krzyku - ustalisz co skąd i gdzie ma kopiować, a wrzucająć do harmonogramu zadań możeszuzyskac efekt cykliczności działania skryptu :)

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. cobian backup , Matti 28/12/08 16:49
    j.w.

    1. Narzedzie prawie idelane , BogadR 28/12/08 17:47
      a czy potrafi tez usuwać z lokalizacji docelowej pliki które zostały usunięte z lokalizacji źródłowej?
      Chodzi o to ze będzie katalog z pewnymi dokumentami które będą sie zmieniać jak również będą usuwane i chce stworzyć w innej lokalizacji odbicie lustrzane powiedzmy z 3h opóźnieniem :)
      Jak narazie nie widzę takiej opcji, ale ogólnie bardzo ciekawe narządzie :)

  3. pod linuksem rsync , Master/Pentium 28/12/08 18:57
    pod windows ma port więc tez może być.
    Tak naprawdę szukasz programu do SYNCHRONIZACJI danych. A takich jest dużoo i pod Windows jak i Linuksa.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  4. To rozwiazuje problem :) , BogadR 28/12/08 19:52
    http://www.2brightsparks.com/.../freeware-hub.html

  5. xcopy. , ptoki 28/12/08 21:28
    Ale potwierdzam ze i ntbackup jest ok i mozna go wrzucic w harmonogram zadan...

  6. i może jeszcze , MTP 29/12/08 09:15
    z darmowych SyncToy http://pl.wikipedia.org/wiki/SyncToy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL