Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98364 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z partycją/dyskiem której/którego nie ma w systemie a widać go w ekspolerze winXP , Pieczar 29/12/08 21:03
Witam,
Mam bardzo dziwny problem z komputerem. Otóż mam utworzone na dysky twardym trzy partycje:
system C:
xxxxxx E:
YYYYYY F:

Problem polega na tym, że NIEKIEDY pojawia się dodatkowo partycja z nazwą Dysk lokalny Z:
Sprawdzałem w Narzędziach administracyjnych -> Zarządzanie komputerem -> Zarządzanie dyskami i rzeczywiście nie ma takiej

partycji ani na wykazie ani na prezentacji graficznej. Sprawdzałem system kilkoma programami antywirusowymi i nic nie

znalazły.

Jak wspomniałem w ekspolerze windows partycja ta pojawia się niekiedy. Bardzo często ona jest ale niekiedy jej nie ma.

Natomiast gdy odpalam Total Commandera dysk z widać zawsze.

Bardzo proszę o pomoc. Chcę pozbyć się wspomnianego dysku z i poznać przyczynę jego pojawiania się.

  1. Czytnik Kart? Sieć? , Skipper 29/12/08 21:13
    Strzelam. Masz może czytnik kart pamięci w komputerze, albo jakieś inne urządzenia USB, typu drukarka z własną pamięcią, czy podobne, nietypowe sprzęty?

    Jak nie, to czy komputer jest w sieci? Może to jakiś zmapowany dysk sieciowy?

    1. nic z tych rzeczy , Pieczar 29/12/08 22:09
      komputer to notebook, nie ma zmapowanych dysków ani nic z reczy które wymieniłeś... używam go od maja 2007 i niegdy nie miał takiego dysku...
      właśnie dlatego zadałem to pytanie na boardzie bo jest to niestandardowy problem ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL