Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103301 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Porównanie Microsoft Arc i Logitech VX Revolution , negef 31/12/08 16:56
Chyba właśnie sam sobie odpowiadam na swój post ;-)
http://twojepc.pl/boardPytanie139062.htm
Pierwsze wrażenia z użytkowania myszki Microsoftu są bardzo pozytywne. Porównanie jej z VX Logitecha, wypada na korzyść tej pierwszej.

http://img110.imageshack.us/...age=dsc00129ga2.jpg

Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Nie do każdej łapki te gryzonie pasują. W mojej sporej ręce (wiosło) Ark leży znakomicie. Mimo że środek ciężkości myszy jest przesunięty do przodu, operuje się nią bardzo pewnie.
Wykonanie myszki Microsoftu jest znakomite. Nic nie trzeszczy, części spasowane bardzo dokładnie.
Nie ma problemów z zasięgiem myszy. Tutaj Logitech wydawał mi się bardzo dobry ,działał bez problemu (z przeszkodami w postaci dwóch ścian) z odległości 5 metrów . Arc działa na takim samym dystansie.
Odbiornik Microsoftu jest sporo mniejszy od tego z VX.

http://img227.imageshack.us/...age=dsc00131ro8.jpg
http://img377.imageshack.us/...age=dsc00137iw8.jpg

Wystaje z gniazda na 19mm vs 33mm w VX i nie ma się wrażenia że trzymając laptopa na kolanach uszkodzimy odbiornik.
Jeśli chodzi o precyzję działania to Arc radzi sobie o wiele lepiej.
Arc działa precyzyjnie na takiej powierzchni :-D

http://img228.imageshack.us/...age=dsc00138zd1.jpg

Na której Logitech dostawał zeza rozbieżnego.
Tutaj nie ma nad czym dyskutować Arc działa lepiej.
Microsoft dorzuca do myszki bardzo fajny dodatek w postaci gustownego czarnego pokrowca.
Co do czasu działania na baterii, to nie mogę jeszcze porównać.
Logitech na jednej alkalicznej baterii, wytrzymał bez problemu pięć miesięcy pracy, po ok sześć godzin dziennie.
Tak więc jeśli ktoś szuka zgrabnej myszki do laptopa to polecam.

Pozdrawiam !

  1. To może oddasz tego Logiego za parę groszy na browar ? ;) , fiskomp 31/12/08 18:37
    Z chęcia przygarnę gryzonia.

    1. No niestety , negef 31/12/08 18:50
      Mój małolat dokonał "wrogiego przejęcia " i dlatego szukałem zamiennika tego VX. Ale w innym przypadku... kto wie :-)

  2. Dlaczego Spieq nie robi juz recek myszek ? , McIsland 31/12/08 18:43
    wiem wiem, Spieq

    GTD ...

  3. jak nie chcesz... , Seba000 31/12/08 20:37
    aby ci wystawało :)
    to polecam:
    http://www.logitech.pl/...-mouse-for-notebook.html

    Nokia 3110>3210>3310>8110
    >6210>6310>6270>SE T610>5500sport
    >n70>n73>e51>n79>SE Xperia ARC S>I 4S

  4. Hmmm... , ligand17 31/12/08 21:31
    Prawie wszystkie opisane przez Ciebie przypadłości (włącznie z pokrowcem) zostały rozwiązane w wersji VX Nano za wyjątkiem rozmiaru - to jest myszka do laptopa i jest mała. Jeśli potrzebujesz większą - kupujesz MXa.

    1. Przypadłości? , negef 31/12/08 22:47
      VX Revolution I Nano maja te same. Szczególnie to wychwalane kółko. Spróbuj poużywać troszkę trzeciego przycisku w kółku a wyjdą te "przypadłości"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL