Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103281 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jakiś tani Sound Blaster (live, audigy) będzie działał pod Vistą ? , Vetch 31/12/08 11:56
Chodzi o to, żeby system sam rozpoznał układ, bez dodatkowych sterowników, żeby wszystko działało jak złoto (i945) bez dotykania.

Nie interesują mnie eaxy i jakieś sprzętowe dopalacze. Chodzi tylko o to, żeby system zainstalował sterownik do wyjścia dźwięku na słuchawki, żebym miał dobrą (lepszą od wbudowanego realteka) jakość dźwięku w muzyce i filmach. Gry odpadają.

Pytam się tych, którzy to sprawdzili. Na forach mnóstwo jest opinii, ale wszystkie dotyczą kombinacji ze sterownikami w grach.

  1. hmm , tommi 31/12/08 12:08
    Mam audigy, ale sterowniki pod viste niestety musialem zainstalowac, inaczej nie gralo nic.

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  2. Bez sterowników.... ciekawe... to niby jak ? telepatycznie ? , exmac 31/12/08 12:42
    Absolutnie wszystko wymaga sterowników do działania. Nawet ty.

    Jeżeli się pytasz, czy w Vistę są wbudowane sterowniki do jakichś kart Creative'a, to odpowiedź brzmi: chyba nie.

    1. No tak, ale Twoje sterowniki są wadliwe - aktualizuj je ! , Bart 31/12/08 12:57
      j.w.

  3. mój starszy audigy 1... , Jaceqp 31/12/08 15:27
    ...jest wykrywany w systemie. Ale i tak instaluję drivery creative'a (świeże ze stronki) i jakość dźwięku zauważalnie wzrasta.

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  4. ostatnio sprawdzalem , soczek3000 31/12/08 18:43
    sb live na vista x64 i bezproblemowo sie zainstalowaly sterowniki z systemu i wszystko gralo

  5. Audigy2 ZS na Viscie 64 dzialal mi z kopyta ... , Nebuchadnezzar 1/01/09 05:45
    oczywiscie warto zainstalowac stery chocby dla gier.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL