 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28328 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[O.T] wyswietlacz 7x50 XC0193 nie potrafie znaleźć w manualu default password :/ , PaszkfiL 1/01/09 11:39 jestem w posiadaniu takiego wyświetlacza:
http://images.google.pl/...l%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN
można nim sterować z pilota, jednak potrzebne jest hasło, którego za nic nie potrafie nigdzie znaleźć :/ czy ktoś może wie jakie może tam być hasło ? miał ktoś styczność z owymi wyświetlaczami ?o([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - o nawet sobie poradziłem :) , PaszkfiL 1/01/09 11:44
000 to było hasło - już mi się nawet udało je wyłączyć :) teraz czeka mnie kilka godzin nauki obsługi tego cuda - szkoda tylko że manual jest do innego modelu :/ uhhh niczym Columb ;Po([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - dasz radę... , Bodhi 1/01/09 11:51
w nowym roku wszystko będzie łatwiejsze :)Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
do swojego poziomu i pokona
doświadczeniem.
- tu jest niby instrukcja, ale o haśle nic tam nie ma , DrLamok 1/01/09 11:53
http://www.skytronic.com/rsc/man/100/153_122.pdf
więc lipa...- uhm, mam tą instrukcje w pdf na CDku , PaszkfiL 1/01/09 12:00
tyle że nawet funkcje ani rozkład klawiszy pilota się nie zgadza ... strasznie nie wygodny jest do programowania z pilota :/ nie widze tego jak chłopak w klubie podczas imprezy bedzie wpisywał kolejne napisy :/o([-_-])o ..::Love::BaSS::..
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|