 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28375 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Podlaczenie komputera do TV - co bedzie lepszym rozwiazaniem ? , zeb 2/01/09 09:12 Mam trzy mozliwosci z ktorych uzywam jednej (s-video-scart), dwie kolejne to: s-video w laptopie do s-video w TV, kolejnum rozwiazaniem jest vga w laptopie do vga w TV. Ktore z ostatnich dwoch sposob da lepsza jakos obrazu ? Z Gory dzieki za pomoc.Zack - vga , masakrator 2/01/09 09:56
przez svideo idzie sygnał analogowy w niskiej rozdzielczości. Najlepiej będzie przez vga o ile karta grafiki wyciągnie rozdzielczość natywną ekranu. dla tv hd-ready jest to 1360x768 lub ostatecznie 1024x768 - ja wtedy ustawiam po bokach czarne paski - wole tak niż rozciągnięty nienaturalnie obraz.Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce .... - dzieki za info , zeb 3/01/09 18:58
j.w.Zack
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|