 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28907 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
uwaga mega news , Dabrow 3/01/09 10:02 All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2009, TwojePC.pl
prosto za http://twojepc.pl/ ((((((((((-;!!!!!TO JEST SPARTA!!!
!Tu się nic nie zmienia!
------dabrow.com------ - To się chyba nazywa... , negef 3/01/09 10:10
niemoc twórcza... :-D - O co chodzi ? , grattz 3/01/09 10:18
Przecież jest NOWY baner :]...poprzednia |1|2|3|4| następna... - Gdzie? , Dygnitarz 3/01/09 11:25
Nie widzę, bo oślepia mnie dyskotekowy banner durnego sklepu. - Szczerze mówiąc to zgaduje :P , grattz 3/01/09 13:16
bo u mnie sie nie wyświetla :P...poprzednia |1|2|3|4| następna...
- stary news... 2009 jest juz od 3 dni :) , Grocal 3/01/09 10:52
:))))))))))))Na pewno, na razie, w ogóle...
Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
Ortografia nie gryzie! - no cos z TPS nie tego jest , cp_stef 3/01/09 11:50
jak jestem niezalogowany TPC (news) wyglada OK
jak sie zaloguje to stonka jest szersza od bannera o jakies 25% ... admini powiedzieli mi ze to dlatego ze uzywam jakies dziwnych linuxow :)))-|- www.lokir.org/blog
-|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
polsku ! - Jak masz panoramiczny monitor tu ustaw sobie rozciąganie w opcjach , grattz 3/01/09 13:15
u mnie board zajmuje cały ekran na 22 calach....poprzednia |1|2|3|4| następna...
- no u mnie na głównej , Sebek 3/01/09 12:26
to poza banerami nic nie ma:) Żadnych newsów :( - Złapałem , Pandora 3/01/09 14:06
mam teraz na tapecie w pokoju.Chcesz zobaczyć moją puszeczkę? |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|