Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27

 Dzisiaj przeczytano
 44268 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak dorzucic polskie napisy do filmu *.mov ? , Nazgul 4/01/09 13:59
Jest film, uruchamia sie tylko poprawie w media player classic (mam quick time alternative) lub w quick time. W sub edicie, all playerze lub WMP jest wszystko krzywe i czarnobiale. Niestety problem jest taki ze nawet jak uruchomie film w media player classic to ani Directvosub ani ffdshow nie wrzucaja napisow. Gdy ten sam plik uruchomie np w WMP to mimo ze jest brzydki ale napisy (hardsuby) sa. Jak ten fant obejsc ?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. a ustawiłeś w opcjach ffdshow aby otwierał każdy format? , Kriomag 4/01/09 14:06
    jeśli nie to nie dziwię się, że nie bangla :)

    Z menu start -> ffdshow -> Video Decoder Configuration -> teraz w opcjach: Codecs - wybierasz wszystko, dla każdego formatu lib... coś tam :) Ja tak mam i mi wszystko łyka (oczywiście Matroska Splitter jest?).

  2. hmmm , Nazgul 4/01/09 14:20
    Matroska Splitte nie wiem czy jest. Mam klite pack zainstalowany...

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. ale ale , Kriomag 4/01/09 14:26
      ja nadal nie rozumiem dlaczego ludzie instalują jakieś kodekpaki skoro ffdshow wszystko sam otwiera! dorzucasz QTlite i Matroska Splitter-a i wszystko w każdym odtwarzaczu leci. Opcji ma więcej i bardziej zaawansowane niż w innych kodekach - a to przeciez jeden ffdshow, 4MB. :)

  3. przy okazji ma ktos abonament na Gry online ? , Nazgul 4/01/09 14:23
    http://www.gry-online.pl/...=44393&BK=S013.asp moze mi ktos tego arta sciagnac ?

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL