Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34

 Dzisiaj przeczytano
 61750 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Jezdem rasistom :) , Rafael_3D 7/01/09 01:43
Dziś zapodałem mojemu koledze z pracy (Nepalczyk, 20 lat w armii brytyjskiej szwadron Ghurka Marines) ten obrazek, do którego odczytania trzeba zrobić \"skośne oczy\" - rozciągnąć w kącikach oczu, wiecie chyba o co biega.
Facet tak się wkurwił, że powiedział coś ciekawego: \"myślałem ze Polacy są tak samo jak Ghurkowie antyangielscy\". Ja mu tłumaczę że rasa biała, Europa, wspólnota itp bzdury, on mi na to, że Azjaci mają i tak ładniej w swoich krajach, i lepiej. Na pytanie: dlaczego nie zostałeś więc w Nepalu - odpowiedział, iż jego rodzina miała sporo niewolników, których musiała wypuścić w latach .30 ub. wieku, kiedy to zniesiono niewolnictwo w jego kraju. Od tego czasu interes (uprawa ciekawego ziela) totalnie zmalała, i rodzina podupadła finansowo do tego stopnia, iż kolega poszedł słuzyć do Brytoli.

Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  1. A gdzie pracujesz? , Padawan 7/01/09 02:06
    Tak z ciekawości pytam.

  2. A nosi na co dzień Kukri , McIsland 7/01/09 02:12
    bo to mocne narzędzie, więc uważaj

    GTD ...

    1. nosi , Rafael_3D 7/01/09 13:13
      serio, nawet trzasnąłęm sobie fotkę z tym mieczem.
      Mieczyk w pochwie spoczywa sobie w plecaku, który kolega codziennie nosi ze sobą.

      Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  3. ja tez jezdem... , Tummi 7/01/09 04:55
    ...odkad zaczalem pracowac z azjatami :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. i ja i ja! , PrzeM 7/01/09 07:14
    bo każdy arab i terrorysta jest i tak lepszy od włoskiego brudasa z Neapolu!

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  5. ja też , Chrisu 7/01/09 09:19
    odkąd pracowałem z jednym brazylijczykiem twierdzącym ze jest z portugalii...

    Miał jechać do Edynburga w czasie jak tam jest festiwal. 0 wolnych miejsc gdziekolwiek. Znalazłem mu w końcu hostel, o rzut kamieniem od miejsca gdzie miał trafić (jechał na 3 czy 4 dni), za 20 Ł za dobę w _jednoosobowym_ pokoju... Stwierdził jednak, że nie może się tam zatrzymać bo NA PEWNO go tam zabiją... I co? Wziął hotel, daleko od miejsca gdzie miał trafić, za 350Ł za dobę...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. facet zarabia 2000 Ł , digiter 7/01/09 09:56
      a ty mu proponujesz hotel za 20Ł. Kiedyś koleżanka proponowała mi wyjazd do Włoch na tydzien do hotelu 2-gwiazdkowego- odmówiłem. Nie po to pracuję cały rok żeby jechać na wakacje do barakowozu.
      PS. Jak jechałem pierwszy raz na koncert do Jarocina to też myślałem że nie wrócę żywy.

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

      1. NIE! , Chrisu 7/01/09 10:25
        facet miał kasę, ale najpierw mówił, że chce coś najtańszego. Hostel miał chyba 7 pokoi i max 3-osobowe. W tym 3 "jedynki". Na fotkach wyglądał super (jak na hostel).

        Aha. Zapomniałem dodać, że mówił że go ZABIJĄ BO JEST CZARNY - 0 innych argumentów - tylko skóra...
        A że zarabiał 2000Ł to policz ile wychodzi to przez 4 dni...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL