Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 12:49
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11

 Dzisiaj przeczytano
 67508 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Można nadać sobie prawa admina (albo chocaż po czesci)? , GERCIK 7/01/09 21:52
Witam,
Mam konto w winxp pro jako user z ograniczonymi prawami. Czy moge to w jakis sposob zmienic...???Na pewno idzie bo wiem jak kumpel to robil - wczytywal jakies sterowniki z flopa i mogl sobie normalnie instalowac wszystko na swoim userze. Sa jakies inne moze sposoby? Moze jakies inne sposoby sa na to:)) Tak z ciekawosci pytam...:P

Pozdrawiam

GERCIK

  1. z flopa to on pewnie kasowal haslo admina i sie na nim logowal , Yorg 7/01/09 22:21
    ,,,

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  2. hirens , Birdman 7/01/09 22:24
    reset hasla, zalogowanie sie i nadanie sobie praw albo opcja "run as"

    ping?

    1. no ok a w jaki sposób zresetować hasło? , GERCIK 8/01/09 08:44
      no ok a w jaki sposób zresetować hasło skoro ja nie znam hasła admina...:((

      Pozdro

      GERCIK

  3. a jak sie resetujesz przy kieliszku? , Ranx 8/01/09 09:29
    wklepujesz przy kazdym haslo?
    think.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. fak. do Gercika , Ranx 8/01/09 09:29
      ...

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. admin ma racje , carlosA 8/01/09 11:20
    nie powinieneś mieć prawa do logowania się na konto zezwalające na instalowanie czegokolwiek, za chwilę skończy się to padem systemu. Nie odbieraj tego osobiście, ale jeżeli nie potrafisz zrozumieć, co koledzy Ci napisali, to jednak może poproś admina, aby Ci doinstalował niezbędne oprogramowanie.

    #whatever

    1. carlosA ma racje , Yorg 9/01/09 14:46
      nic dodac nic ujac

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  5. Jeśli nie jest to user domenowy to wystarczy sie zalogować... , guma 10/01/09 01:27
    .. na administartora w awaryjnym. Google Ci powie jak ;) Jak to są domeny i admin nie głupi to przykro mi bardzo będziesz miał co najwyżej admina na kompie bez dostępu do sieci/netu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL