Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 96452 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problemy z kamerką ip , masakrator 12/01/09 18:43
Witam.
Mam kamerkę ovislink 5460cam. Kamera obrotowa z zoomem, wifi itd. Niby wszystko działa ok przez www i przez program. Niestety przy nagrywaniu obraz jest o wiele szybszy niż dźwięk - wygląda jakby obraz był w przyspieszonym tempie. W menu kamery ani w programie nie można zmienić kodeka do nagrywania. Zmiany jakości nie mają wpływu na płynność. Do kamerki wgrany najnowszy soft. Kamera ma być używana do nagrywania co się dzieje w pomieszczeniu gdy firma zamknięta więc nagrania są sprawą najważniejszą.
Miał ktoś może podobny problem i go rozwiązał ? Ewentualnie pomysły co może być nie tak. Sprawdzane na 2 różnych kompach.

Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce ....

  1. skonsultuj się z pomoca techniczną , bodeq 12/01/09 20:33
    takie coś znalazłem:
    PRODUKT OBJĘTY USŁUGĄ BEZPŁATNEJ POMOCY TECHNICZNEJ
    Konrad Bilski e-mail: konrad.bilski(at)action.pl
    od Pon. do Pt. w godz. od: 9:00 do 17:00 Tel 012 254 69 83

  2. problem rozwiązany , masakrator 13/01/09 13:12
    W tej kamerze kodowaniem audio i video do avi zajmuje się procesor w kamerze. Trzeba ustawić odpowiednią kompresję dałem dla 640x480 i 30 klatek 2mbps i teraz jest okej :) Przy wybraniu większej kompresji obraz gorszy i rozjechany dźwięk - widocznie jakiś błąd w kodeku w kamerze.

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL