Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2775 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Szukam transportu WAW->Katowice (Bytom) 22.01 , Tomasz 15/01/09 08:31
Hello.
Wracam 22.01 do PL z Tajlandi okolo 1900. Jesli ktos jedzie w tym terminie do Katowic, jeszcze lepiej Bytomia, i ma jedno miejsce wolne (+plecak) to chetnie sie zabiore.

Partycypuje w kosztach paliwa oczywiscie.

PS. jak to jest z pospiesznym. Niby potrzebna rezerwacja miejsc ale jak chce zarezerwowac online to moge zarezerwowac tylko intercity a nie pospiecha.
Chyba nie ma problemu z kupnem biletu na 2-3 godz. przed odjazdem pociagu relacji Waw->Kat?

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. nie jest dobrze, duzo tobołów masz? , ptoki 15/01/09 10:57
    sprawdz sobie na rozklad.pkp.pl 22-go masz pociagi:
    centralna -> bytom bezposredni pospiech 18:30 - 23:14
    i inne polaczenia:
    19:25 - 23:14 przez katowice
    21:00 -00:50 przez katowice.

    gdyby to byl piatek to bym cie mogl zabrac ale czwartek to se ne da...

    1. dzieki za info , Tomasz 16/01/09 06:20
      no wlasnie musze celowac w tego o 21 i bede w kat o 0.50, przesrane. Jeden duzy plecak

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. A bilet kupisz bez problemu. , ptoki 15/01/09 10:59
    Tylko jakby nie mieli miejscowek na ic-ki to popros o taki bez wskazania miejsca. Jak se siadniesz to posiedzisz a jak sie zglosi taki co ma na te miejsce miejscowke to postoisz ale wtedy zglos sie do konduktora zeby ci napisal ze nie wykorzystales i te 25zl ci w kasie zwroca.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL