Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6612 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Linux] Jak pingnąć drugą sieciówkę? , Thradya 16/01/09 01:52
Daję:
route add 192.168.1.1 dev eth0

i dupa. Położenie loopbacka nie pomaga.

Konfiguracja to:
192.168.1.1 na eth1
10.0.0.1 na eth0
Sieciówki połączone przez switch.

Chwilowe ogłupienie, nie mogę dojść co jest nietak.

  1. Tfu , Thradya 16/01/09 01:53
    przez ruter oczywiście.
    Z rozpędu za mocno uprościłem ;-)

  2. Ty idioto! , Thradya 16/01/09 02:08
    Poczytałbyś trochę, a nie!
    Nie da się.

  3. VirtualBox , Thradya 16/01/09 14:39
    Chodzi mi jeszcze po głowie wirtualna maszyna - dopóki adres nie jest widzialny spod systemu-matki, problemu z rutingiem być nie powinno.
    Dobrze myśle?

    1. Yessir! , Thradya 16/01/09 14:55
      VirtualBox, Host Interface, RÓŻNE podsieci, "route add -net siec_docelowa gw wewnetrzny_adres_rutera" i pięknie śmiga!
      A mówili, że się nie da :D

      To lecim testować QoS'a :-)

  4. podziwiam , resmedia 16/01/09 15:16
    co raz więcej ludzi tu pisze, to i ja dopisze się do wątku ;-D

    desipere est juris gentium

    1. To jest nas już trzech :) , Bergerac 16/01/09 16:20
      O, przepraszam, siedmiu...

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

    2. CORAZ , resmedia 16/01/09 20:21
      głąbie pisze się razem!

      Powtórz: CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ CORAZ !!!

      Zasady pisowni i interpunkcji
      34. PISOWNIA WYRAŻEŃ ZAIMKOWYCH
      [149] Połączenia zaimka i następującej po nim innej części mowy to wyrażenia zaimkowe. Pisze się je rozdzielnie, np.
      co chwila, co tydzień, co rok, co roku, co dzień, co godzina, co miesiąc, co wieczór, co niedziela;
      co gorsza, co gorsze, co prędzej, co najmniej, co tchu, czym prędzej, co do (tego), co za (przygoda), kto zacz, tym bardziej, tym gorzej, tym lepiej.
      WYJĄTKI: Odstępstwem od tej zasady jest pisownia łączna wyrażeń zaimkowych będących zrostami: coraz, toteż (= więc), tymczasem, oraz złożeniami: cotygodniowy, comiesięczny, cogodzinny, coroczny, codziennie, corocznie, cotygodniowo.

      http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629486

      desipere est juris gentium

      1. to juz , ZEFello 16/01/09 20:50
        po calosci poszedles nałuczycielu-korektorze-strozu poprawnej polszczyzny - powinienes podac jeszcze jakis przyklad ze slowkiem - wtedy latwiej sie zapamietuje niz tylko powtarzac - albo jakies polaczenie slowa coraz z informatyka - coraz wiecej ludzi madrzy sie na boardzie - codwa - to bedzie nowa wersja call of duty - warfare another

        ZeFeL
        ~ThE Sygnity TeaM~

        1. bo mnie wkurzył kretyn jeden! , resmedia 16/01/09 21:04
          czepia się innych, a sam babole wstawia!

          desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL