Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19747 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czat po lanie - poszukuję programu do firmy , yorg5 22/01/09 11:12
W ramach zadośćuczynienia za zablokowanie GG, od jakiegoś czasu poszukuję jakiegoś programu do komunikacji, wewnątrz firmowej sieci. Próbowałem min. poleconego chyba tu RivCzat ale niestety jego awaryjność jest spora vide: http://free4web.pl/...CC6635F231C90EFC48CB6A822F8D
Lanczat - jest zbyt "luzacki"
epop - działa poprawnie, ale po angielsku i to zbyt duża kobyła. Poza tym, że licencja raczej go przekreśla (płatny)

wymagania:
- najlepiej działanie jako klient - serwer
- popup do użytkownika
- rozmowa prywatna
- freeware (lub ew. niska cena)
- wsparcie dla windows 2000 - Vista
- automatyczny stan nieaktywności, kiedy użytkownika nie ma przy komputerze
opcjonalne, ale pożądane:
- tworzenie grup użytkowników byłoby super
- przesyłanie np. preentscreena
- centralna administracja ustawieniami

The Borg's frightening appearance
may scare small children.

  1. moze jakis serwer XMPP , Grocal 22/01/09 11:34
    [ http://xmpp.org/software/servers.shtml ]

    A do tego dowolny klient jabbera i juz...

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. lanchat , kobjac 22/01/09 19:26
    Był kiedyś taki programik ale miał wadę można było podglądać co ludziska robią na innych kontach

    1. cóż za niespodzianka! , gorii 23/01/09 04:32
      sam już prawie o nim zapomniałem a są tacy co pamiętają! tylko proszę nie besztajcie że przestałem go rozwijać, już mi się za to porządnie dostało...

      do ściągnięcia np. tutaj
      http://www.komputerswiat.pl/...chat_pro_2.20a.html

      1. ja go tez pamietam ba .. , Kristof G. 23/01/09 11:38
        ja go używam :)

        Bear The Truth 2 z osprzętem na morgiego

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL