Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » TheW@rrio 09:33
 » Demo 09:32
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16

 Dzisiaj przeczytano
 22670 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IBM Thinkpad T41 - pada Wifi jak nie ma połączenia LAN - o co kaman? , Jaceqp 23/01/09 18:05
Siema... Od jakiegoś czasu mam trochę dziwną akcję z moim thinkpadem.
Lapek ma wbudowane wifi (jakieś intel 2200BG). Od pewnego momentu lapek dziwnie się zachowuje przy połączeniu wifi. Przykładowo po uruchomieniu systemu wszystko jakiś czas chodzi ok. Potem połączenie się zrywa (ograniczenie lub brak łączności)...
Przy opcji 'napraw' widać jakby wifik się łączył i nagle zrywał (ikona w systray'u na zmianę połączona-nie połączono i tak w kółko).

No i teraz najciekawsze - jak tylko podłączę sieć przez LAN - zaraz po nawiązaniu połączenia przewodowego przywraca się połączenie wifi (i np. po odłączeniu kabla znowu jakiś czas chodzi).

Nie wiem już czy to kwestia systemu/sterownika czy np. sprzętu. Testowane z kilkoma routerami wifi - wszędzie podobnie.

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. sprawdź ustawienia oszczędzania energii w sieciówce , luckyluc 23/01/09 19:21
    tylko zastanawiające jest to, że jak lan zostanie podpięty to wraca wi-fi ale spróbować warto. Ostatnio znajomy miał dokładnie taki sam problem z Dellem i w/w rada pomogła także spróbuj i powodzenia.

    // Get rich or die tryin.

  2. Trzeba było , El Vis 23/01/09 20:01
    Kupić Acera ;)))))
    taki żarcik

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL