Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 09:32
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » abes99 08:07

 Dzisiaj przeczytano
 22615 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DFI LanParty DK P45-T2RS, jak wyłaczyć buzzer? już mi łeb pęka ;) , McSlavko 23/01/09 22:14
a wiec tak, w poprzednim poscie pisalem o kłopotach z uruchomieniem http://twojepc.pl/boardPytanie139522.htm , aktualnie płyta śmiga, zero problemów (pamięci Adata Vitesta 1066+) tylko.....własnie, tylko małe ale.....buzzer (beeper) na płycie cały czas piszczy/buczy........jednostajnie, nonstop! Gdzieś kiedyś czytałem albo w komentarzach na głównej albo na boardzie o takim problemie, ale nie pamiętam co było przyczyną i jakie było rozwiazanie.

Powered by 4x4

  1. BTW, małe pytanko , Yosarian 23/01/09 23:52
    też ma DFI ale aktualnie w reklamacji. A pytanie moje dotyczy opcji w BIOS i dzielników dla pamięci. Używasz pamiątek 1066 MHz i czy w związku z tym w BIOS pojawił się (masz) może dzielnik: DIV 1066 , oprócz dotychczas istniejących DIV 400, 533, 667, 800 ???

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. tak, jest taki dzielnik , McSlavko 25/01/09 08:32
      j.w.

      Powered by 4x4

  2. jest już wątas , vaneck 24/01/09 10:02
    na forum purepc dotyczący tej płyty. Na razie tylko 8 stron :) Czytam od końca, jest krótka wzmianka o piszczeniu: długi reset cmos i wyciągnięcie pamiątek. Post #231:
    http://forum.purepc.pl/...-t267000.html&st=210
    U mnie już chodzi :) Ostrzegam, że fryzjer nie pasuje, trzeba montować obróconego, tzn przepływ powietrza z dołu do góry. Miałem zoptymalizowany przepływ luftu w budzie a teraz będę musiał od nowa kombinować. Na płycie brak sterowania wiatrakami, więc muszę frontowy 120 mm wymienić bo przy pełnych obrotach go słychać.

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. dobra...zrobione ;) płyta śmiga jak burza , McSlavko 24/01/09 21:36
    krotkie podsumowanie po kilku dniach walki....PAMIĘCI! to podstawa, dobre pamięci to 3/4 sukcesu....generalnie fajna płytka, ale naprawde, mnogość ustawień w biosie zabija...mozna dostać oczopląsu

    Powered by 4x4

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL