Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51

 Dzisiaj przeczytano
 24654 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PSP] Recovery flash 0 - jakieś tipsy? , Barts_706 24/01/09 19:15
Zrąbałem coś przy instalacji Custom Theme. PSP po wystartowaniu pisze że ma błąd (taki komunikat w wielu językach), prosi żeby nacisnąć kółeczko, potem się restartuje i tak ad mortem usrandum.

Próba uzycia 5.00M33 i 1.50 z trybu awaryjnego (prawy przycisk po starcie) nie dała rezultatu. Jakieś pomysły, jak to odkręcić, czy mam wzywać gościa z Pandorą?

_______________________________

http://jawnesny.pl

  1. hmm , Karaczan 24/01/09 19:33
    Tzn zmieniales cos w plikach na f0? Moze jakis formacik f1 albo wypakowac softa 5.00 i wgrac oryginalne pliki na na f0. A jak nie to najlepiej pandore. Jakis czas temu tez cos zknocilem i sie brick zrobil. Zeby bylo smieszniej, wgranie softu przez pandore przystosowana do flashowania pierwszyh slimow nic nie dawalo. Dopiero wgranie softu przez pierwsza pandore (fat) pomoglo:)

  2. Ja bym zaczął od wejścia na , DeathClaw 24/01/09 19:35
    http://forum.pspoland.pl/ i czytania postów na tym forum, które traktują o "recovery flash 0".

  3. A więc , Barts_706 24/01/09 19:48
    Zapytanie powyższe wrzuciłem w chwili rozpaczy, bo przerobiłem X patentów i ni chu-chu (flash 0 recovery, despertar del cementerio, recover mode, yadda, yadda).

    A w międzyczasie znalazłem w cholerę filmików na Youtube z tym co ja sam miałem, tj. zapętlony Blue Screen of Death. I wreszcie...

    Pomogła ta recepta:
    http://psp-team.pl/...sp/index.php?showtopic=21156

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. .:. , Shneider 24/01/09 21:05
      siadaj bania.

      nie zaczyna sie zdania od aaaaaaafiec

      .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL