Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 16:26
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03

 Dzisiaj przeczytano
 35656 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Adobe Flash Player na Windows Mobile 6.1... , marcinmisko 29/01/09 01:11
witam

Kupiłem niedawno Samsung i900 Omnia i mam pewien problem, a mianowicie nie mogę sobie poradzić z instalacją Flash-a. Ze strony adobe.com zainstalowałem niby wtyczkę Adobe Flash Player ActivX for Windows Mobile, ale jak próbuje otworzyć jakąkolwiek stronę napisaną we Flashu to nie widzę jej zawartości. W teście na stronie Adobe.com wychodzi, ze mam zainstalowane flash player, a nie mam zainstalowane shockwave.

Czy może ktoś bawił się tym na tym systemie operacyjnym i/lub tym telefonie ?

I czy jest możliwe, że do przeglądania stron we flasu potrzebuje czegos z innej beczki ?

Używam przeglądarki Opera Mobile

Mam nadzieje, że ktoś pomoże :)

pozdrawiam Marcin M.

  1. .'. , ::LinX:: 29/01/09 07:45
    Opera mobile nie wspiera technoligii flash jak narazie, musisz poszukac jakiejs shakowanej wersji Opery 9.5, na forum xda-dev, gdzies widzialem.... ale nei wiem czy bedzie chodzic na Omni

    MacBook Air 13,3

  2. sciagnij skyfire i bedzie smigac , biEski 29/01/09 07:51
    wszystko bedzie jak ta lala

    1. ale ten skyfire to nie dziala na Omni.. , tecep 29/01/09 11:56
      cos nie tak z rozdzielczoscia.

      taaaaaaaaa.....

      1. a no tak zapomnialem ze omnia , biEski 29/01/09 12:01
        jest nie VGA

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL