Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 45338 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

VNC + kerio = fatal error i przekroczenie bufora , MayheM 30/01/09 10:08
Witam,

mam na 1 kompie vnc server, lacze sie z nim z innego. Na tym 1 jest kerio, i od razu wywala error:
"Fatal Application Exit : Kerio Personal Firewall Driver: BufferAllocate: BufferSize (16384) > MaxBufferSize (18304) - Increase buffer size"

Znalazlem na stronie kerio, ze mozna zwiekszyc ten bufor. Zwiekszylem go zatem to 20k, po czym po restarcie blad pokazal maxbuffer size 66987 WTF? Czy ktos mi powie o co chodzi i jak z tym walczyc? Bo nie zamierzam powiekszac bufora w nieskonczonosc, pozatym czy to zwiekszanie niczym nie grozi? Czy to moze niekompatybilnosc vnc z kerio? (vnc free najnowsza wersja, kerio to 2.1.5)

Na kompie rodzicow problem nie wystapil, a tez maja to kerio i vnc)

  1. na odwrot z tymi buferami , MayheM 30/01/09 10:11
    maxbuffersize to wartosc z rejestru, a buffersize - pokazuje ciagle ze wieksze niz to ustawione)

  2. jakie vnc i jaki avirus do tego? , Ranx 30/01/09 16:46
    mnie sie dzialo podobnie ze starym vnc i ze starym symantekiem. po zmianie symanteca z mr2 na mr4 (przu okazji zmiana na uvnc + plugin) jest ql.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. vnc najnowsze ze stronki , MayheM 30/01/09 21:26
      4.1.3 (free), a avirus??? ma znaczenie? mam symantec corporate edition 9.0.0.338...

  3. nie wiem czy ma:) , Ranx 30/01/09 23:16
    ale po zmianie z mr2 na mr4 bylo ok.
    aha. symantec endpoint + ultra vnc.
    BTW polecam uvnc chocby ze wzgledu na pluginy do szyfrowania polaczen + fajna obsluge serwerow x64 (x32 sie czasem wyjebuja + potrafi sie podniesc serwis 2 razy jak sie cos zburaczy:/). no i viewer directxowy daje mozliwac np ogladania filmow:D

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. noo przekonales mnie do uvnc :) , MayheM 31/01/09 19:19
      zainstaluje i oblookam

    2. kopiowanie plików i czat , Master/Pentium 31/01/09 19:22
      też się przydają. IHMO to najlepszy VNC dla Windows.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL