Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23480 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyjscie TV-OUT/Stare karty/Jakosc/Energooszczednosc - poleccie cos , zgf1 1/03/09 08:34
Witam.

Potrzebuje do starego komputera karte z wyjsciem TV-OUT, karte ktora ma stosunkowo dobre to wyjscie TV, nie pobiera duzych ilosci energii, nie grzeje sie i bedzie pracowala na AGPx2 (chipset BX)

Bardzo wazne tez jest jak najlepsze wsparcie dla odtwarzania MPEG2, z uwagi na slaby proc w kompie taka karta musi byc aby go troche wspomoc...



Z tego co wyczytalem i wyszukalem to chyba wybor jest oczywisty cos starego ze stajni ATI...

Ale teraz mam pytanie, czy taki Radeon 7000 ma takie samo wsparcie dla MPEG2 jak np 7500 czy 8500?


Jak w tych kartach z grzaniem sie, z glosnoscia czy w koncu z jakoscia obrazu TV-OUT?



A moze komus lezy taka karta i chcialby odsprzedac?
Moze byc wersja 64bit - nikt nie bedzie gral na tym sprzecie ;)

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. radeon 8500 .... , rulezDC 1/03/09 12:25
    1234

    koniec koniec koniec

  2. owszem lezy hercules 9100 , Nikita_Bennet 1/03/09 16:54
    ale ma spalone kondziołki - znaczy się spuchły i czasem obraz na ekranie zamienia się w kwadraciki.
    zastąpił go starszy r7500.
    co do wyboru dobrze kombinujesz 8500/9100, poszukaj może wersji AIW

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    1. nie chcesz sie go pozbyc? , zgf1 1/03/09 17:06
      AiW nie jest mi potrzebny bedzie karta satelitarna w tym kompie wiec zwykly tuner nic nie da...

      A jesli chcialbys sie go pozbyc to za ile? ;>
      Moze udaloby mi sie naprawic...

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. sprawa obgadana , Nikita_Bennet 1/03/09 19:05
        dostałem email do wysylki ;)

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

        1. dzieki juz odpisuje :) , zgf1 1/03/09 19:16
          123

          Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL