Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 284 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Gaz w samochodzie , Soth 6/03/09 19:24
Posiadam samochód z holenderska instalacja gazową. Potrzebuje końcówke do ww instalacji by móc bezproblemowo tankować gaz na kazdej stacji LPG. Chciałbym kupić taki element dla wlasnej wygodu ponieważ ostatnio na stacji Orlen nie zostalem "obsłużony" z powodu braku ww koncówki. Bardzo prosze o pomoc.

  1. ..... , no13 6/03/09 19:32
    pojedz tam gdzie zakladaja gaz i ci zmienia

    Iron Maiden

  2. zaden problem , Kraszan 6/03/09 19:34
    albo allegro np tu http://allegro.pl/..._adapter_holandia_polska.html

    albo podjedz do firmy montujacej gaz i popytaj czy nie maja

  3. gaz , Soth 6/03/09 19:52
    Dzieki sliczne za pomoc. Nie chce jechac do warsztatu wole sam zamowić:) pozdrawiam

    1. ale.. , Kraszan 6/03/09 19:58
      z serwisem to kolega mial na mysli pewnie to, ze moze przerobia Ci koncowke wlewu.. bo inaczej za kazdym razem bedzeisz musial nakrecac wpierw redukcje przed tankowaniem

  4. Niech lepiej nie kombinuje przy wlewie gazu , adamakonto 6/03/09 20:40
    Holenderskie instalacje maja opinie bardzo dobrych i trwalych. Szkoda ja "zepsuc" robiac przerobki.Az taki problem wkrecic przejsciowke przed nabiciem zbiornika? Przeciez nie tankujesz kilka razy dziennie ?

    Adam

    1. a dlaczego nie? , Kraszan 6/03/09 22:01
      niech podjedzie do gazownika i zapyta sie czy jest mozliwosc i tak dalej, bo szczerze to nie wiem czy holenderska instalacja rozni sie jedynie wlewem; jezeli nie jest fabryczny to mysle ze nie bedzie problemu

      u siebie w sience jak montowalismy hak to trzeba bylo sciagnac zderzak, wyciagnac butle, a co za tym idzie porozlaczac wszystkie wezyki doprowadzajace gaz do butli oraz do silnika

      jezeli to beda takie same weze koncowki to przeciez zaden problem w tym, zeby np w zderzaku albo zrobic kolejny otwor albo w miejsce tamtego zalozyc polska/wloska koncowke

    2. [;..;] , GesTee 6/03/09 22:54
      tak zmieniajac koncówke wlewu rozwala przy okazji parownik, to jest tylko zamiana koncówki i nic wiecej, a co do tej holenderskiej to za doplata jest czesto montowana ładnie i elegancko kolo tradycyjnego wlewu pod klapka problem potem ze ktos kto ma tak co tankowanie sie nakreci ale oszczedzi sobie wiercenia w zderzaku czy karoserii

      http://www.bruneros.md4.pl/photo/gaz/wlew.jpg

      http://www.autopolki.pl/oszczedzaj.php?idx=202

      :)

      1. ja tak mialem w moim VR'ku , kilerbob 7/03/09 09:35
        i polecam takie rozwiazanie, przynajmniej nie szpeci autka

        gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL