Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6396 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Connection Interupted co 60 sek na WiFi , NikiLauda 8/03/09 22:22
Cześć. Ma problem z grami - Quake III i Quake Live. Posiadam komputer PC i w mieszkaniu mam WiFi Edimax - router. Jak gram przez Neta to dokładnie co 1 minutę (mierzone stoperem) przerywa mi gra na 1 sek pisząć - Connection Interupted. Przerywa to dokładnie na ok. 1 sek i znów 60 sek płynnie chodzi gra. próbowałem nowe softy do Wifi, Bez Kasperskiego itd. Nic nie pomaga. System Vista. nie wiem co robić bo mnie to wkurza. Podczas gry ma pingi 40 , 50 - więc małe

  1. może , myszon 8/03/09 22:26
    DHCP lease jest ustawiony na minutę.

  2. tak pisze , NikiLauda 8/03/09 22:29
    Lease Time : Forever - tak pisze

  3. odnawianie klucza szyfrującego , digiter 8/03/09 22:34
    w zakładce
    Wireless Security
    Group Key Renewal

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  4. nie działa , NikiLauda 8/03/09 22:41
    Nic nie działa - w tej opcji co mam Lease Time : Forever - to nic nie działa a tej opcji nie mam ani klucza szyfrującego - Group Key Renewal - mam zabezpieczenie na MAC adres

  5. objawy rasowe dla , Dhoine 8/03/09 22:41
    tzw. Wireless Zero costam (zauwazylem to u mnie przy TeamFortress2). Co 60 sekund lag i potem znowu ok.

    W XP wystarczy odpalic cos takiego:

    C:\windows\system32\net.exe stop wzcsvc

    W Viscie - nie wiem, ale googlaj "Wireless zero" i cos znajdziesz.

    1. albo albo , Tomasz 9/03/09 17:12
      Czyli albo "Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej" czyli winzgroza obsluguje WiFi albo oprogramowanie dedykowane. Z doswiadczenia te dedykowane zajmuja za duzo RAMu (wide Intel Wireless).

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  6. hmm , Liu CAs 9/03/09 12:25
    tak jak napisał Dhoine, winowajcą jest usługa "Wireless Zero Configuration", gdyż windows za jej pomocą co 60 sekund skanuje w poszukiwaniu innych sieci wifi, po prostu trzeba ją wyłączyć i najlepiej zainstalować sobie managera od producenta chipsetu swojej karty wifi.

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

  7. WLAN Optimizer , NikiLauda 9/03/09 19:30
    Pomogło - taki programik "WLAN Optimizer" - w pamięci zajmuje ok 6 MB - super się zachowuje z Vistą. Polecam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL