Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13117 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

transfer plikow przez internet miedzy dwoma PC , leonx 9/03/09 21:30
Witam!
Szukam programu ktory robi to co w temcie ;) mozliwie prosto - tzn. bez tworzenie serwerow ftp, bez potrzeby uploadowanie plikow na jakis serwer w internecie itd.
Po prostu - program ktory tworzy mniej lub bardziej bezposrednie polaczenie z drugim komputerem, dzieki czemu mozna sobie nawzajem wysylac pliki (lub pobierac) - cos w stylu prywatnej sieci p2p lub przesylania plikow takiego jak w komunikatorach.
No i oczywiscie dobrze zeby byl darmowy (kilka takich platnych znalazlem...)...
Moze ktos kiedys cos takiego znalazl?

  1. .:. , Shneider 9/03/09 21:37
    hamachi i udostepnianie.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. TeamViewer , maddog 9/03/09 21:51
    http://dobreprogramy.pl/...amp;TeamViewer+4.0.5671

    i wszystko w temacie :)

  3. najwygodniejsze HFS jesli masz zew. IP - ale to serwer , zgf1 9/03/09 22:36
    jednak prostszy w obsludze niz wiele innych programow :)

    Leave me alone I know what I'm doing!

  4. nooo , leonx 9/03/09 23:14
    hamachi to chyba jest to o co mi chodzilo - dzieki!

  5. Komunikator Tlen , bursta 10/03/09 00:29
    Niezawodny, używam od lat i nic bardziej prostszego. Tworzy połączenie bezposrednie między dwoma komputerami, warto spróbować.

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    1. podobnie AQQ , Kriomag 10/03/09 12:32
      tworzy połączenie nawet jeśli ktoś jest za nat-em, pod GG nie szło przesyłać plików, pod aqq bez problemu :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL