Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70674 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Geeforce 8600 GS nawala?;/ , borg18 21/03/09 23:08
Od pół roku mam lapka, i od ok tygodnia coś dzieje mi się z grafiką, zaczęło się od tego iż jak zminimalizowałem Countera to potem nie mogłem maxymalizować bo gra się wieszała, teraz ogolnie pokazują mi się przeróżne artefakty, nawet na tle czy na przeglądarkach obrazki jak i tło niekiedy zamieniająsię w dziwne piksele, nie wiem o co chodzi zmienialem sterowniki nie pomogło...w sumie to chyba nie sterowniki, bo nawet przy starcie lapka wystepuja te artefakty, przed i po ładowaniu systemu, metp karty to średnio 80 stopni, moze się grzeje?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. efekty jakby faktycznie sie przegrzewala , chris_gd 21/03/09 23:12
    niestety jesli masz arty tuz po starcie to mozliwe, ze juz padla bo w tak krotkim czasi chyba sie az tak nie grzeje by sypac artami
    jedyna szansa to otworzyc lapka, poczyscic i looknac na chlodzenie grafy czy wszystko ok

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. znaczy się , borg18 21/03/09 23:15
      artefakty po wystepuja po restarcie.... ale ltyo wtedy gdy jest to konieczne, czyli albo pokaze sie niebieski ekran;] albo juz wyskoczy tyle artow ze....dziwne lapek ma pol roku i juz by się tak grzal...kiedys temp byly gorsze reka nie można było dotkąc przy lepszych grach a tutaj po couterze..;/

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

  2. czy , borg18 22/03/09 15:27
    temperatura karty graficznej po wlaczeniu 71 jest normalna temperatura? moze mi się przegrzewa;/ jak wlacze jakąs gre to juz idzie do 80-85 a czytałem ze to już jest przekroczenie progu..

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  3. przedmuchaj lapka , Chucky 23/03/09 14:13
    odkurzacz w reke i dajesz... u mnie pomoglo - grzal sie ogolnie lapek - proc dochodzil do 85 w stresie -70 w idle, ,teraz do 45/65 - idle/stres...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL