Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70461 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odnowić laptopa Toshiby? , MatiZ 21/03/09 23:15
Mam już 9 miesięcznego laptopa Toshiby... korzystam z niego na okrągło, nie jest prawie w ogóle wyłączany czego widać konsekwencje w postaci odbarwiania :( a wygląda to tak:
http://img26.imageshack.us/...p?image=dsc09845.jpg
Jak coś takiego odnowić? Może są jakieś zajebiste naklejki lub wystarczy wymienić część/całość obudowy? Ile by takie coś kosztowało?
Druga sprawa to ile kosztowałaby konserwacja od środka? Jakieś odkurzenie klawiatury czy wewnątrz laptopa?
Dzięki z góry.

Meet me after midnight #Farcry

  1. obudowa , ViS 21/03/09 23:22
    do a300 to chyba z 1000zł :) tak strzelam.
    Wyczyszczenie plastików jakąkolwiek pianką do LCD, a w środku - w serwisie pewnie ok. 100zł, jak znajdziesz złotą rączkę to 50.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. to jest model z podpisu , MatiZ 21/03/09 23:32
      już nie sprzedawany :P tak myśle czy tylko tej szarej strefy nie dałoby się wymienic... bo reszta to jak nówka jest...

      Meet me after midnight #Farcry

  2. .:. , Shneider 21/03/09 23:24
    sprezone powietrze i srodek jak nowy.

    pianka do czyszczenia plastiku i wyszorujesz klawiature.

    a o naklejkach nie mam zdania. mozesz kupic spray ;-) akrylowy da rade.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. ja ostatnio odnawiałem starą zdaje się 5 letnią Toshibę , DeK 22/03/09 14:35
    sa-50-109. Poleciał zawias, nowe zawiasy komplet około 200zł, obudowa była wytarta do czarnego plastiku i mocno podniszczona przez osoby które go eksploatowały przez te lata, kilka pęknięć, 95% śrub obudowy zgubionych.

    Kupiłem używaną obudowę z jakiegoś uszkodzonego notebooka, dokupiłem dysk 120GB i klawiaturę i chodzi jak marzenie. Kupno nowej obudowy nie ma sensu, ceny są chore.
    Poza tym na tym etapie jeszcze bym sobie darował, aż tak zniszczony nie jest. W końcu to tylko obudowa. Gorzej gdyby poleciały zawiasy...
    Też pytanie czy są to jakieś przebarwienia czy wytarcia?

    1. wytarcia tylko , MatiZ 22/03/09 20:10
      a to troche brzydko wygląda :P już mnie tak nie pociąga :]

      Meet me after midnight #Farcry

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL