Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85285 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ciekawostka, przyczyna freezow komputera , Galnospoke 23/03/09 20:16
Nie bede sie rozpisywac: od pewnego czasu (dluzszego) komputer po zaladowaniu systemu zamieral, kompetnie zamieral. Bywalo to zupelnie losowe, od czasy do czasu (raz na kilka tygodni). Nie wiedzialem zupelnie o co chodzi i gdzie szukac przyczyny, a szukalem dokladnie. Co sie okazalo: przypadkiem to co freezowalo system wreszcie sie zawiesilo dokladnie, a po kolejnym twardym restarcie laskawie uruchomilo - update do Flashplayera. Domyslnie jest wlaczony jak sie okazalo. Tylko progratulowac indyjskim programistom z Adobe. Brawo. Ta tandete wylacza sie tylko przez www, w kazdym razie ja nie znalazlem innych wpisow w rejestrze http://www.macromedia.com/...ttings_manager05.html - pewnie aby nie bylo za latwo. Pogratulowac jeszcze raz.

  1. hmm... , Bodhi 23/03/09 20:53
    nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale... Jakiś tydzień temu wyskoczył mi komunikat o aktualizacji flasha. Zgodziłem się, program coś sobie porobił i wyskoczył komunikat z prośbą o restart. Nie chciało mi się tego robić w tym momencie, więc odłożyłem to na później, a pod koniec dnia po prostu wyłączyłem komputer. Rano włączam komputer, który po planszy startowej Visty pokazuje na ułamek sekundy jakiś błąd zamiast pulpitu i się restartuje. Nie uruchamiał się w żadnym z proponowanych trybów; normalnym, awaryjnym, z wierszem poleceń. Wyłączyłem kompa i podminowany poleciałem do pracy. Po powrocie komputer wszedł jak gdyby nigdy nic do systemu i pracuje bez problemów do dzisiaj. Zastanawia mnie to do dzisiaj...

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

  2. nie spotkałem się z tym , Master/Pentium 23/03/09 22:55
    zamarzanie po uruchomieniu kojarzy mi się z pewnymi wersjami wirusów noszonych teraz chętnie na pendriwach przez panie w firmach.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL