Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84958 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KerioMailServer + Outlook jako narzędzie pracy grupowej. , Mcmumin 24/03/09 17:15
Lejdiz & dżentelmen, poszukuję softu/rozszerzenia do Outlooka które posiadałoby taką: http://www.codetwo.pl/index.php?page=3,1 lub jeszcze większą funkcjonalność (przede wszystkim udostępnianie skrzynek pocztowych, kontaktów, bardzo dobre narzędzie do zarządzania projektem powiązane z kalendarzem itp). Powyższe rozwiązanie jest bardzo ciekawe, ale działa w trybie p2p. Przy dość restrykcyjnej polityce bezpieczeństwa użytkownicy przebywający poza siedzibą firmy są zasadniczo odcięci od wszystkich ficzerów. Niestety jest to dość ważna funkcja ponieważ sporo osób z mojego działu często pracuje zdalnie. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że w firmie nie mamy serwera Exchange tylko KerioMailServer. Administracja siecią nie jest moim konikiem i nawet jeśli coś tam wygoogluję, to... :) Help, hilfe pamagitie

  1. Hmmm... , ligand17 24/03/09 17:44
    Windows Server + SharePoint Server (lub na początek SharePoint Services). Do pracy grupowej narzędzie idealne. Chyba, że jeszcze potrzebujesz śledzenia czasu pracy - wtedy rozszerzasz funkcjonalność poprzez Project Server.

  2. Windows Serwer for small biusnes , Glock19 24/03/09 19:34
    masz exchange czyli funkcjonalnośc którą potrzebujesz i do tego sharepointa o którym wspomnial kolega super narzedzie dla MSP.Służę pomocą w zakresie WIN SBS jakby co to moge jakąś ofertkę przygotować...nie będzie drogo :-)

  3. ew MS project , Ranx 24/03/09 21:39
    jest z serwerem. pelna integracja z exchange czy czym tam chcesz.
    outlook jako domyslny klient zreszta chyba sie tez da online.
    to do zarzadzania projektami.
    a jak luknalem w screeny to rownie dobrze sprawdzi sie np MailEnable. i ma fajnego onlina.
    i jest wzglednie tani i wersja standard jest free a tez sporo daje.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL