Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 93187 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie. Czy jeżeli coś jest z Kodeksu Wykroczeń to może być to nazwane PRZESTĘPSTWEM? , Chrisu 25/03/09 10:07
Dziś rano wszyscy parkujący w mojej okolicy zastali za wycieraczką wezwanie na komendę - podejrzenie PRZESTĘPSTWA z art. 97 KW. Jak KW to chyba wykroczenie - nie?
Inną sprawą jest to, że jeżeli ktokolwiek dostanie mandat, a nie pouczenie, to imo jest zasadnym podanie funkcjonariuszy policji o przestępstwo zaniechania - nieraz jeździli, rozmawiali z ludźmi, (średnio 3x dziennie mają interwencje w okolicy) kiedyś nawet oglądali mój samochód bo (jak powiedzieli kiedy wyszedłem) szukali podobnego i nawet NIE ZWRÓCILI nikomu uwagi, że jest coś nie tak z postojem...

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. w KW nie ma przestępstw , Matti_2 25/03/09 10:20
    od tego jest np. KK. A wezwanie za wycieraczką to jakaś lipa.

    1. to musialoby byc jakies... , tecep 25/03/09 11:54
      ciekawe domniemanie doreczenia przy wtykaniu za wycieraczke;)

      taaaaaaaaa.....

  2. A z drugiej strony mandatu nie ma jakiejś reklamy ? , grattz 25/03/09 18:42
    123

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    1. nie - luba była na komendzie... , Chrisu 26/03/09 08:22
      pouczenie i koniec. Mówią że nigdy się tym zajmowali bo zdają sobie sprawę że trzeba gdzieś parkować, a auta nie stwarzały zagrożenia. Niestety, ktoś zadzwonił i musieli...
      Teraz stwierdziłem że będę dzwonił w sprawie KAŻDEJ psiej kupy, każdego psa na spacerze bez kagańca...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL