Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 34729 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki pnieskomplikowany edytor stron www polecacie??? , ulan 1/04/09 18:31
szukam jakiegoś prostego i nieskomplikowanego edytora stron internetwych, chodzi o zrobienie dość prostej i nieskomplikowanej strony internetowej, Znam podstawowe polecenia html (ale naprawdę podstawowe), W sumie mam to być strona główna z jakimś logo (banerem). W menu ma być parę podstron (coś w stylu: "strona gówna:, "o nas" "oferta" "kontakt" z mapką dojazdu) można by to zrobić w prosty sposób pewnie, ale wyglądałby dość zgrzebnie i staro. Może jakiś taki umożliwiający budowę z gotowych klocków (z możliwością dostosowania do swoich potrzeb).
Na razie bawię się wersją próbną najnowszego Pajączka, ale jakoś do mnie nie przemawia.. Co byście polecili ewentualnie??

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. zobacz , Deus ex machine 1/04/09 18:36
    fckeditor

    "Uti non Abuti"

  2. Zamiast edytora skup sie na darmowym CMSie , majlosh 1/04/09 19:13
    Do tego co chcesz uzyskać wystarczy Wordpress i ładny szablon :)
    Tworzysz strony (nie wpisy), jedna ze strona ustawiasz jako statyczna na glowna, a inne sa linkowane z glownej np w postaci menu bocznego lub gornego.

    They dont know that we know they know we know

    1. a gdzie szukać takich szoblonow?? , ulan 1/04/09 21:14
      albo co wpisać w google :-) sorki za lamerskie pytanie, ale nie bawiłem się w takie rzeczy....

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. Linki , majlosh 1/04/09 23:12
        http://www.google.com/...amp;ie=utf-8&oe=utf-8
        http://wordpress.org/extend/themes/
        Przetłumaczone szablony:
        http://www.adamklimowski.pl/wordpress-themes

        They dont know that we know they know we know

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL