Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 44130 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Telewizja N - dziwny problem z dekoderem , zeb 3/04/09 22:56
Kilka dni temu stalem sie szczesliwym posiadaczem tej platformy - przesiadka z polsatu. Poza dosc smiesznym potraktowaniem TVN HD mam maly problem z dekoderem. Na niektorych kanalach dekoder lekko piszczy. Przyznam ze nieco mnie to irytuje i zastanawiam sie czy mozna cos na to poradzic - wymiana na inny nie wchodzi na razie w gre bo nie mieszkam w Polsce. Probowalem go podlaczac do roznych gniazdek sieciowych, przedluzaczy itp - bez rezultatu. Dekoder to ten bez nagrywarki. Z gory dzieki za pomoc.

Zack

  1. sproboj inny zasilacz , biEski 3/04/09 23:02
    moze udac ci sie jakis podpasowac.

  2. mnie też piszczenie wkurza , digiter 3/04/09 23:08
    chciałem przez to wywalić na złom telewizor, ale okazało się że wystarczy zalać żywicą kondensatory. Co do twojego przypadku to:
    http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=9978
    http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=9005

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. a cos blizej o tej zywicy ? , zeb 3/04/09 23:19
      jestem w tym zielony ale jesli to latwe do zrobienia wiec moze bym sprobowal :)

      Zack

      1. lepiej poczekaj , ibiz 4/04/09 00:30
        jak będziesz w Polsce i wymień. Ale gwarancji, że nie będzie piszczeć to nie ma. Problem znany i nie do końca rozwiązany. Owszem... Znam opisy z zalewaniem żywicą, ale ich nie polecam. Po zakończeniu umowy musisz zdać dekoder. O karach za naruszenie plomb poczytaj w regulaminie. Dekoder nie jest Twoją własnością. Całe szczęście, że z wymianą nie robią problemów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL