Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14683 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gra dla dziecka 8-10 lat - urządzanie domu ;) Szczegóły w poście, jak padłem :( , fiskomp 10/04/09 08:19
Mam "bojowe" zadanie rozglądnąć się za grą i zakupić, która traktuje o urządzaniu domu, coś ala Sims (no może ale nie do końca). Totalnie nie wiem od czego zacząć.
Coś ala jak komputerowy "dom dla lalek" bo grać w to będzie dziewczynka, która ma "hopla" na punkcie urządzania domu dla swoich lalek ;)

Znacie może coś takiego ?

  1. też kiedyś szukałem , ViS 10/04/09 08:31
    dla siostrzenicy.
    Pomimo niezmordowanych prób znalezienia czegokolwiek innego wygrały Simsy2 - kolorowe, mnóstwo możliwości i przedmiotów, proste.
    Chwilę poklikała w Ikea Home Planner
    http://www.tylkoprogramy.pl/...,office,planner.php
    Ale to nie było to, pewnie za siermiężne.
    Pamiętam że był jeszcze jakiś soft całkiem rozbudowany, też taki raczej poważny ale z ładną grafiką i możliwością wyplucia renderowanego obrazka z dowolnej kamery w domu, nie pamiętam jak się nazywa może ktoś wspomoże. (nie chodzi o 3d studio czy inne lightwave'y ;))

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. poszperaj za flaszami z urzadzaniem pokoikow. , ptoki 10/04/09 09:37
    Moj dzieciak takie gdzies ma i sobie w to klika, raczej proste bo mebelkow jest duzo ale wszystko plaskie i rozklada sie na zwyklej bitmapie ale dla mojego 4 latka bylo ok.
    Wiekszych cosiów dla dzieci nie znam ale mozesz testnąć arcon-a tam wyklikasz sciany jak se dzieciok zyczy a potem mebelkow w bibliotece jest masa no i wizualizacje 3d sie robi latwo.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL