Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:34
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 38515 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Internet w Krakowie. , evil 14/04/09 11:21
Czesc.

Mam znajomego ktoremu musze zorganizowac tani internet i widze dwie opcje;

1. mobilny - problem w tym,ze nie wiem jakiego wskazac operatora i czy opierac sie na tym -> http://web.playmobile.pl/.../porownanie/index.html porownaniu.
2. stacjonarny - tu sadze,ze bedzie i taniej i szybciej. Ale tez nie mam pomyslu do kogo z tym isc.

Kolega wynajmuje na spolke ze znajomymi z ktorych jeden ma niesplacony dlug u operatora sieci lokalnej mieszkanie na Krakowsich Azorach. Intersuje mnie bezterminowa umowa - albo gora na trzy miesiace. Wiecie cos o takich ofertach?

Konczac wydaje mi sie,ze sklanialbym sie ku mobilnemu. Internet nie ma sluzyc do grania,czy sciagania pornosow,a do pracy - przegladania www, szukania ofert etc.

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. MOBILNY INTERNET - JAKI OPERATOR? , evil 14/04/09 21:28
    Taki temat w temacie ;-)

    Decyzja zapadla - napewno zdecyduje sie na mobilny dostep. Nierozstrzygnieta pozostaje kwestia wyboru operatora.

    Jakies sugestie?

    Mam telefon i w Erze i w Idei i w Play...slyszeliscie o jakis promocjach dla stalych klientow? :P

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. podpnę się , Holyboy 14/04/09 22:07
    ten operator sieci lokalnej na Azorach to jak się nazywa?
    szukam właśnie nowego dostawcy, gdyż Aster poleciał w kulki i zafundował podniesienie ceny tylko o 57% za przedłużenie umowy na tych samych warunkach

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. upc tam nie ma? , Kenny 14/04/09 23:15
      to najlepsze...

      .:Pozdrowienia:.

    2. T-Mobile na Azorach jest... , Remek 15/04/09 09:16
      ....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL