Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55784 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gainward_hd_4870_1gb - za 769 zł - czy warto ? , Jacek_2004 16/04/09 19:18
http://www.allegro.pl/...70_hdmi_gs_turbo_moc.html

W jednym ze sklepów sprzedawca przekonywał mnie, żeby nie brać
bo ta firma upada i nie będzie gdzie reklamować sprzętu
dlatego te karty maja taka atrakcyjną cenę

macie może jakieś wiadomości na ten temat ?

  1. oj tam , ViS 16/04/09 19:29
    Gainward to upada już 5 lat chyba ;) Mają zawsze dołączane gwarancje z MMV. Fakt, jest z nimi kłopot i ja bym się trzymał raczej z daleka. Ale raczej z uwagi na ich układy chłodzenia które wyją niemiłosiernie.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Re: , Kool@ 16/04/09 20:34
    No tak... upada ale jakoś upaść nie może ;)

    Mam Gainwarda 4870 Golden Sample w wersji 512MB -na początku miałem jej dość bo mały wentylator (bez regulacji) strasznie wył -odłączyłem go a w bocznym panelu obudowy zamontowałem Arctic Coolinga skręconego na 700 obr./min -wentylator dmucha prosto na kartę, jest cichutko i chłodno ;)

    Wersja Golden Sample 1GB ma oba wentylatory z automatyczną (a jak ustawimy w CCC to ręczną) regulacją obrotów.

    ...

  3. Ale po co gainward , dominikmjm 16/04/09 20:56
    skoro każda inna firma ma te karty w podobnych cenach.
    Np. http://arest.pl/...rodukt&ID=14807&katid=5

  4. poczekaj , Deus ex machine 17/04/09 08:49
    z miesiac, jak wejda nowe radeony to powinny ceny starszych sie obnizyc.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL