Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64991 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

spambot na komputerze jak to ruszyc? , yeger 19/04/09 11:05
Pacjent (Windows XP) rozsyla na 25 porcie spam
NOD (aktualny) nic nie widzi ( widzial wczesniej i usunal - SpamTool.Agent.NBP)
spybot tez nic nie widzi...

czym to ruszyc?

Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
nie niosła tak daleko

  1. tandem , elliot_pl 19/04/09 11:20
    prevxCSI, combofix

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. pomogl combofix , yeger 19/04/09 20:50
      podziekowal :)

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

  2. prevxCSI , majlosh 19/04/09 11:44
    Fajny program, szkoda ze "niewyłączalny" :)

    They dont know that we know they know we know

    1. ??? , elliot_pl 19/04/09 11:46
      jak to niewylaczalny? Nie wiem co przez to rozumiesz.

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. hmm , majlosh 19/04/09 11:51
        Malo spalem itd, ale z traya go usunac nie umiem, nie ma exit/close, cokolwiek :)

        They dont know that we know they know we know

        1. lol , w1lko 19/04/09 12:03
          wylacz go w msconfig, autostart

          1. lol , majlosh 19/04/09 12:10
            Tyle to wiem. Niewylaczalny w sensie nie posiada opcji wylaczania...

            They dont know that we know they know we know

            1. no to , w1lko 19/04/09 12:28
              zabij proces pod ctr/alt/del czy tam w task manager jak kto woli

        2. specjalnie go odpalilem u siebie :) , elliot_pl 19/04/09 12:45
          shutdown prevxCSI :) Jak w morde strzelil na samym dole trayowego menu :)))

          momtoronomyotypaldollyochagi...

          1. hmm , majlosh 19/04/09 12:58
            Nie chce mi sie instalowac go ponownie i zarzucam screenami... Ale wierze na slowo :)

            They dont know that we know they know we know

  3. To akurat nie do konca sie sprawdza , majlosh 19/04/09 12:35
    Ale czy to wazne? Zdazylem zeskanowac, odinstalowac i zapomniec. Cytujac:
    Fajny program, szkoda ze "niewyłączalny" :)

    They dont know that we know they know we know

  4. .:. , Shneider 19/04/09 20:37
    pomimo iz zagladalem do tego watku, nadal nie moge sie nadziwic jak mozna zadac pytanie "samolot na komputerze jak to ruszyc? ;-D

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. przeciez to proste , yeger 19/04/09 20:51
      wczoraj byl niezly odlot, ot co :D

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL