Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84705 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy można odliczyć internet z miejsca gdzie nie jestem zameldowany? , yolek 22/04/09 13:11
Jestem zameldowany w innym miejscu niż mieszkam obecnie. Czy mogę odliczyć internet z miejsca zamieszkania, a nie miejsca zameldowania?

...::: GG#: 794008 :::...

  1. Z tego co mi wiadomo... , BigeRr 22/04/09 13:13
    to miejsce zameldowania nie ma znaczenia, ważne że faktury (czy inne kwitki) za Internet są na Ciebie.

  2. Nie , Ament 22/04/09 13:27
    123

    I
    -AMENT-
    I

  3. hmm , dugi 22/04/09 13:30
    http://www.pit.pl/ulga-internet/
    Miejsce zamieszkania, w stosunku do którego dokonywane jest odliczenie, powinno być zgodne z miejscem zamieszkania, określonym w formularzu NIP-1 lub NIP-3, złożonym w urzędzie skarbowym. Nie musi to być miejsce zameldowania, jednak musi to być faktyczne miejsce zamieszkania podatnika. W przepisie mowa jest o jednym lokalu (budynku), toteż podatnicy posiadający więcej niż jeden lokal mieszkalny połączony z Internetem, będą musieli się zdecydować na odliczanie wydatków z jednego z nich.

    Jeżeli podane w formularzu NIP-1 masz inne miejsce zamieszkania, niż to, w stosunku do którego odliczasz Internet, złóż formularz aktualizacyjny NIP-1 albo NIP-3.

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

  4. tak , Hitman 22/04/09 14:03
    np w sytuacji gdy wynajmujesz mieszkanie lub płacisz za neta w akademiku - wtedy odliczenie jest uzasadnione..

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. ale wtedy musi uaktualnić swoje dane , bajbusek 22/04/09 14:46
      przesyłając odpowiedni formularz do US

    2. no wiec , urbi200 23/04/09 09:32
      dalem dupy, mieszkam w akademiku i nie odliczylem neta :/

      gg: 3404240

      1. a dostawales faktury na swoją osobę , bajbusek 23/04/09 09:48
        123 ?

      2. ja płaciłem za net mojej dziewczyny , Hitman 23/04/09 15:45
        ze swojego konta i też lipa wyszła ;//

        Teoretycznie okłamywanie samego siebie
        jest niemożliwe. W praktyce robi to
        każdy z nas.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL