Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98727 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyjazd na Borholm prośba o porady , DAWIDUS 27/04/09 11:27
Witam
Chcialbym z żona wyjechać/popłynąć na Borholm na majówke... co prawda to tylko 3 dni ale może uda sie jakoś to zorganizować.
Start kosztalin - finish borholm.
Obojętnie czy ze świnoujścia lub z kołobrzegu ale chce jechac swoim autem załadować sie na prom a potem znaleźć tam nocleg na 3 noce i wrócić szczęśliwie w jednym kawałku.
poradzcie coś ...

Stworzony przez Boga...
Ukszałtowany przez motywacje...

  1. wonteg , Fantomas 27/04/09 12:21
    obserwowany bo tez sie do tego przymierzam ale nie w ten weekend ...

    PS: poszukaj w archiwum bo kojarze, ze kiedys byla o tym dyskusja ..

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. hmm , bartek_mi 27/04/09 19:58
    bylem na rowerowaniu 4 dni temu
    autem to nuda - wyspa malenka, prom drogi

    kupowalem bilety na http://www.bornholm.modos.pl
    plynelismy z kolobrzegu do nexo. do koobrzegu jechalem autem (glupota pierwsza bo noc jazdy, prom o swicie i caly dzien czlowiek zrypany). auto zostawilem na parkingu przy jakims domu wczasowym/sanatoryjnym za pare zl za noc.

    spalem na "polu namiotowym" w okolicach hammeren - cudzyslow bo to nie byl camping tylko polana w prywatnym kawalku lasu + dostep do prysznica i "swietlicy". warunki toporne ale w sumie fajnie :). na dziko tam nie mozna sie nigdzie rozbic.
    nie bylem na poludniu bo braklo czasu i checi :). pole namioowe bylo baza wypadowa. nie przenosilismy sie bo 1. nie chcialo nam sie 2. na innych polach nie bylo cieplego prysznica a to podstawa po calodziennej jezdzie.

    nie wiem czy nie sensowniej plynac bez auta i kupic sobie bilety na autobusy...

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. hmm , bartek_mi 27/04/09 19:58
      errata
      bylem na rowerowaniu 2 lata temu na 4 dni :)

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. tak: , myszon 27/04/09 22:27
    jeg vil ha' en ol [JAWIHEENYYL] - chcę piwo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL